14 Ağustos Pazar 2022

Dik duruş sağlayan minder sayesinde hayata bağlanın

Kickstarter dik durup boyun ve bel sağlığını düzene sokan minderler üretme yolunda başarılı adımlar attı. Bu minder sayesinde artık dik durmaya alışacaksınız.


Kickstarter’da fona açılan Zero-Gravity Upright Posture minderi, ağırlıksız bir oturma deneyimi sağlayıp duruş bozukluklarını son derece kaliteli bir şekilde önlüyor. Eğer sizde bu ürünü incelemek istiyorsanız dediğimiz he rşeyi okuyun! Duruş bozukluğu uzun mesailerin, masa basında sabahlayanların, oyun oynayanların kısacası cinsiyet ya da yaş ayırt etmeksizin birçok kişinin hayatında olan bir konu oluyor. Good Monday ekibi de bu konuyu ele alıyor ama oldukça bir farkla ele alıypr. Yer çekimsiz ortamda çok başarılı bir sonuç sağlanıyor! Yer çekimsiz derken uzayda değil ama, ekip bu konuyu ergonomik olarak ağırlıksız bir hale getiriyor.

MİNDER SİZİ DİK TUTUYOR VE GÜÇLÜ GÖSTERİYOR

İnsan anatomisine uygun ürettikleri Zero-Gravity Upright Posture (ZGUP) minderle, kullanıcılara ağırlığın olmadığı bir oturma deneyimi sağlıyor. Ağırlık ortadan kalktığı içinde boyun, omuz ve sırt ağrıları gibi vücutta oluşan gerilimler azalıyor, vücudun duruş bozukluğu düzeliyor.

Böylece bu minderi kullandıkça vücudunuz giderek daha canlı ve sağlıklı hissediyor. ZGUP minderinin şekli ayrıca kas belleği oluşturmaya yardımcı oluyor. Vücudunuz kötü durduğunu fark edip iyi duruşa doğru kendini yönlendiriyor.Kullanıcının vücut sıcaklığı ve uyguladığı basıncı hafızaya alan köpükten üretilen ZGUP minderi; darbelere, bakterilere, küflere ve diğer kokuya neden olan mikroplara karşı da oldukça dayanıklı.

Kickstarter üzerinde fonlanmaya devam eden ZGUP minderi, 30 gün sonra buradaki yolculuğunun sonuna gelecek. 10 bin dolar hedefiyle yola çıkan ürün şu anda 167 bin dolar toplamış durumda. Uzun süreli kullanımda vücudu giderek dinçleştiren ZGUP minderi Aralık 2017’den itibaren dağıtıma çıkacak.

YAZAR: Gamze Deste Yegin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir! 2

Alzheimer hastalığının çözümü müzikden geçiyor olabilir!

Müzik beyin sağlığı için oldukça önemli bir noktada yer alıyor. Ruha etki eden şarkılar sayesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.