K118, stres çarkı telefon

0
380 Okunma
Daha önce de farklı tasarımlarda telefonlar görmüştük, fakat bu seferki diğerlerinden oldukça çok uzak. Hong Kong‘lu bir şirket, stres çarkı şeklinde bir telefon üretti. K118 isimli model internete bağlanarak video izleme, müzik dinleme, fotoğraf bakma gibi özellikler sunuluyor.
Hong Kong merkezli bir şirket olan Chilli International Holding verdi. Şirket, stres çarkı meraklıları için stres çarkı şeklinde bir telefon üretti.  Stres çarkı şeklinde olan telefonun ortasında kolay dönmesi için bir rulman bulunuyor. Rulmanın alt tarafında tuş takımı, üst tarafında ise bir “ekrancık” mevcut.

K118, hem stres çarkı hem telefon!

Aşırı küçük yapısıyla sadece telefon işlevi görmek yerine stres çarkı görevi gören K118, bir çok stres çarkından bile daha uygun fiyata satılıyor. Sonuçta bu bir telefon, elbette ki telefonla arama yapma özelliğine de sahip. Fakat 4G VoLTE desteğine sahip olduğunu pek zannetmiyoruz. Ayrıca cihazın görsellerinde bir kulaklık girişi göremedik. Umarız müzik dinlemek için çevremizdeki insanlara radyo yayını yapmamız gerekmiyordur.

Canınız sıkıldığında parmaklarınızın arasında çevirebildiğiniz bu ilginç telefon K118, yalnızca 20 dolarlık bir fiyata sahip. Düz metal stres çarklarının bile 100 doları bulan fiyatları olduğunu düşündüğümüzde firmayı gerçekten tebrik ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz