19 Ağustos Pazartesi 2019

Dove deodorant mendil ile terlemeye son!


Terlemek özellikle gün içinde bir yerden bir yere koştururken en önemli sorunlarımızdan biri oluyor. Önemli bir toplantıya ya da görüşmeye gideceksek kendimizi yenilememiz için kısa da olsa zamana ihtiyacımız var. Bu sorunun üstesinden gelmek isteyen Unilever, tüketicilerin kolaylıkla kullanabileceği yeni mendilleri piyasaya sürdü. Unilever çatısı altındaki Dove markası başta olmak üzere iki farklı markada daha kullanılan mendiller koltuk altı, boyun ve göğüs gibi bölgeleri kolayca temizliyor. Bildiğimiz ıslak mendil paketinde gelen Dove deodorant mendil bu sayede ıslaklığını sürekli olarak koruyor.

Yeni mendillerin gün içinde defalarca deodorant kullanmak zorunda kalanların, yoğun bir temposu olanların, kamp gibi su olmayan ortamlarda vakit geçirmek zorunda olanların ya da ne yaparsa yapsın terlemeye bir çözüm bulamayanların kurtarıcısı olacak gibi görünüyor. Şirketin aynı zamanda terleme önleyici spreyleri de bulunuyor.

Yeni ürünler ülkemiz pazarına henüz giriş yapmadı. Ancak yaptığı andan itibaren geniş bir kitleye hitap edeceği kesin.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kontakt lenslerde önemli bir yeniliğe imza atıldı

Kaliforniya Üniversitesi, yaptığı bir çalışma ile tıp dünyası için büyük bir adım attı. Araştırmacılar bu yeniliğin yapay retinalarda, ayarlanabilir …

Bir Cevap Yazın