Diyet yapanlara özel yemek kutusu geliyor

0
671 Okunma

Sık diyet yapan biriyseniz veya yemek konusunda seçici davranıyor daha sağlıklı beslenmek istiyorsanız günlük yemek listenize uymak en büyük problemlerinizden biri olabilir. Özellikle günün büyük kısmını dışarıda geçiren, öğünlerini kaçıran veya istediği gibi geçiremeyenlere güzel bir haberimiz var! Yeni bir yemek kutusu geliyor.

Yiyeceklerinizi gün boyunca taze tutmaya yardımcı olacak hem kullanışlı hem şık bir yemek kutusu şuan da Kickstarter platformunda destek topluyor. Fittbo Lunchbox, öğlen yemeklerinde diyet listenize uymanızda en büyük yardımcınız olacak.

Fittbo Lunchbox özellikleri

Fittbo Lunchbox

Fittbo Lunchbox, yiyeceklerinizi gün oyunca taze tutacak, hafif, ısı yalıtımlı ve sızdırmaz bir öğle yemeği kutusu olarak tasarlanmış. Yetişkin bir bireyi doyuracak kadar yemek kapasitesi vardır. Her çeşit yemeğinizi,  çatalınızı, ara sıcak, meyve veya atıştırmalıklarınızı saklayabileceğiniz 6 farklı bölümü vardır. Rastgele oluşturulmayan bu bölmeler, sağlıklı bir insanının ihtiyacı olabilecek büyüklükte ayarlanmıştır. Yemeklerin daha uzun süre taze kalması için kutu kapalıyken birbirileri ile bağlantısını kesecek yapıda oluşturulmuştur. Bu sayede yemeklerinizin kokusu da birbirine geçmez.

Fittbo Lunchbox

%100 sızdırmaz yapıdan oluşturulmuş ve temizlemesi kolay malzemeden imal edilmiştir. Sağlınız için güvenlik sertifikalarına sahiptir. Yaklaşık 500 gram ağırlığa sahip Fittbo Lunchbox, siyah ve beyaz taban olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahiptir.

Bir yandan destek toplarken aynı zamanda ön sipariş alımlarına başlayan bu ürün Fittbo web sitesinde sağlıklı atıştırmalıklardan bahsediyor. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak, destek olmak veya ön siparişte bulunmak için Kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz