10 Ağustos Çarşamba 2022

Dünyadaki en yeni oyunlar PlayCell’de


Dijital dünyada küresel bir oyuncu olma yolunda ilerleyen Turkcell, yeni oyun platformu PlayCell ile çocuklara eğlenceli bir dünya sunuyor. Turkcell’in Avrupalı oyun kuruluşu Orange Games işbirliğinde hayata geçirdiği PlayCell oyun platformuna üyelik gerekmiyor ve ücretsiz erişilebiliyor.

Eğlenceli bir oyun dünyası

PlayCell’in öncelikli hedefi, internette kaliteli ve güvenilir bir platformda oyun oynatabilmek. Dünyada çocukların beğeniyle oynadığı oyunları, ailelerin de gönül rahatlığıyla çocuklarına kullandırabilecekleri PlayCell’de; strateji, aksiyon, bulmaca, yarış kategorileri altında araba yarışından yetenek ve beceri oyunlarına, spordan kıyafet giydirme ve zeka oyunlarına kadar yaklaşık 400 içerik yer alıyor. Platform; Chrome, Safari, Firefox, Opera ve Microsoft Edge tarayıcılarında çalışıyor. Turkcell çatısı altında hizmet veren oyun platformu, her hafta dünyada takip edilen ve en beğenilen yeni oyunların dahil edilmesiyle daha da zenginleşmeyi planlıyor.

Yeni içerikler yolda

BİP Game ve PlayCell markalarıyla oyun oynamayı sevenlere ulaşan Turkcell, Türkiye’de her geçen gün hızla büyüyen ve popülerleşen oyun sektöründe iddialı bir sosyal oyun sağlayıcısı olmayı hedefliyor. PlayCell’e çok yakında, çocukların hayal dünyasını zenginleştirmeye yönelik yeni içerikler de eklenecek.

PlayCell’in eğlenceli oyunlarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.