Bosch’tan 50 programlı akıllı tencere: AutoCook Pro

0
2.508 Okunma

Bosch Ev Aletleri, AutoCook Pro ile mutfaklarda yeni bir dönem başlatıyor. Bosch, AutoCook Pro ile birkaç küçük dokunuşla yemeklerin hazırlanabilmesini sağlıyor. Çok fonksiyonlu profesyonel pişirici, tencere ve düdüklü tencere yemekleri yapılabildiği gibi reçelden yoğurta, kızartmadan güveç yemeklerine kadar çeşitli lezzetler hazırlıyor. Ayrıca buharda pişirme ve Sous-Vide gibi yöntemlerini de kullanıyor.

MUC88B68TR çok fonksiyonlu profesyonel pişirici Bosch AutoCook Pro, 50’nin üzerinde programa sahip. AutoCook Pro’nun indüksiyon teknolojisi, optimum ısı dağılımı ve hassas sıcaklık ayarı yapıyor. Bu da yemeklerin yanmasına veya taşmasına engel oluyor. Yüksek ve düşük buhar basınçlı alternatifine sahip düdüklü tencere fonksiyonu ile AutoCook Pro yiyeceklerin vitaminini koruyor ve yemekleri daha kısa sürede pişiriyor. Tüm hazırlama aşamaları ekranı ve üzerindeki düğmeleriyle kontrol edilebilen AutoCook Pro, 5 litrelik teflon kaplı yapışmaz ve bulaşık makinesinde dahi yıkanabilir bir hazneye sahip. Ürün, gecikmeli başlatma özelliğiyle yemeklerin eve gelmeden ya da ayarlanan saatte hazırlanmasına da imkan veriyor.

Yemek kitabı ve mobil uygulamayla 100’ün üzerinde tarif

AutoCook Pro mobil uygulamasından ve detaylı hazırlanmış yemek kitabından ilham alarak adım adım yönlendirmelerle farklı türlerde yemek hazırlamak mümkün. Yemek tarifleri, yerel lezzetlerin yanında uluslararası tatları da içeriyor. Mobil cihazlara ücretsiz yüklenebilen uygulama düzenli olarak güncellenecek içeriğiyle kullanıcısına yeni lezzetleri sunuyor. AutoCook Pro uygulaması ayrıca, alışveriş listesi, kalori hesaplamaları, laktozsuz veya vejeteryan kategori seçimleri ve tarif videoları gibi pratik ve keyifli fonksiyonlara da sahip.

Bosch AutoCook Pro ile ilgili daha fazla bilgi almak ve ürünü temin etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz