24 Ocak Cuma 2020

Dünyanın en ince ve esnek kablosuz şarj aleti


Akıllı telefonlar artık kablosuz şarj özelliği ile birlikte geliyor. Kablosuz şarj aletleri de bu alanda hızlı bir rekabete girdi. Birçok akıllı telefon aksesuarı üreticisinin kablosuz şarj aletleri konusunda iddialı açıklamalarını duymuş olabilirsiniz. Ancak PlusU’nın yeni Xpad kablosuz şarj aleti diğerlerinden ayrılıyor. 

Dünyanın en ince ve esnek kablosuz şarj aleti Xpad, aynı zamanda oldukça şık ve çevreci. Plastikten kaçınan cihazda mantar, deri ya da ahşap kaplama kullanılıyor. Minimalist ve modern bir tasarım benimseyen Xpad yalnızca 2.2 milimetre kalınlığında. Bir karşılaştırma yapmak gerekirse Samsung’un kablosuz şarj aletinin 100 milimetre kalınlığında olduğunu söyleyebiliriz. 

Kablosuz şarj destekleyen her akıllı telefonla kullanılabilen Xpad esnek olmasıyla da özellikle seyahatlerde oldukça kullanışlı hale geliyor. 

Xpad şimdilik bir Indiegogo ürünü ve gerekli yatırımı bekliyor. Cihazın üretime geçmesi için 20 bin dolar toplaması gerekiyor. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

yapay zeka

Yapay zekanın bilinmeyen kullanım alanları neler?

Yapay zekanın bilinmeyen kullanım alanları hakkında pek konuşulmuyor. Ancak bu yazımızda birkaç başlıkta bunlara değiniyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir