Dyson’dan yeni nesil Supersonic saç kurutma makinesi

0
744 Okunma

Teknolojiyle beraber sadece akıllı telefon ve tablet gibi mobil ürünler değil, sıklıkla kullandığımız ev aletleri de evrim geçiriyor.Daha önce yeni nesil tasarımları ve teknolojileriyle öne çıkan ev aletleri ile ün yapan Dyson, şimdi de görünümü ve teknolojisiyle dikkat çeken DysonSupersonic saç kurutma makinesi.

Dyson’ın geliştirdiği Supersonic saç kurutma makinesi, tasarımından teknolojisine kadar saç kurutma makinesini adeta yeniden icat eden teknoloji devi, kadınların ve elbette uzun saçlı erkeklerin saç kurutma ve şekillendirme deneyimini baştan aşağı değiştirmeyi hedefliyor. Supersonic saç kurutma makinesi, Dyson’ın bu hedefini gerçekleştirmesi için tüm süpersonik özelliklere sahip.

Değiştirilebilir aksesuarlara sahip

Öncelikle geleneksel saç kurutma makinelerinin motorunu çok daha küçük, hafif ve gürültüsüz bir motorla değiştiren Dyson, dakikada 110 bin devir çeviren 13 başlı bir motor geliştirmiş. Hafif ve ufak V9 dijital motor sayesinde tasarım da çok daha minimalist çizgilerde tutulmuş.

Hafif ve kompakt yapısı itibarıyla elde tutuşu iyice konforlu hale getiren kurutma makinesi, kullanım sırasında büyük kolaylık sağlıyor. Bunun yanında kolay değiştirilebilir aksesuarları sayesinde farklı saç şekilleri elde etmek mümkün. Dyson’a 71 milyon dolar, 4 sene ve 103 mühendis alımına mal olan saç kurutma makinesi doğal olarak biraz pahalı. Supersonic saç kurutma makinesinin satış fiyatı 400 dolar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz