Ebru Şallı ile pilates yapmak ister misin?

0
818 Okunma

Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu; sporu, moda ve teknoloji ile birleştirerek spor yapamama bahanelerine son veriyor. Koleksiyon içinde yer alan Make Magic Happen sloganlı tasarımlar, Ebru Şallı ile birlikte pilates yapma şansı da sunuyor.

Koton Sport’un özel kapsül koleksiyonu Ebru Şallı Loves Koton Sport, spor trendlerine göre oluşturulmuş. Ebru Şallı Koton Sport koleksiyonunu oluşturan spor trendleri ise teknoloji sayesinde kadınlarla buluşuyor.

Make Magic Happen sloganlı modellerin grafikleri, telefona indirilen bir mobil uygulama aracılığı ile taratılıyor. Böylece Ebru Şallı’nın Koton Sport Kadını’na özel olarak hazırladığı pilates videosu izlenebiliyor.

Koleksiyonun Make Magic Happen sloganlı parçalarında, diğer ürünlerde olduğu gibi hızlı kuruma özelliği bulunuyor. Tasarımlarda çok yönlü esneyebilir yüksek kaliteli kumaşlar kullanılıyor.

Koleksiyon, her yerde hem şık hem de konforlu bir şekilde spor yaparak spora dair ayrı bir motivasyon kaynağı olmaya aday.

Ebru Şallı Loves Koton Sport

Ebru Şallı Loves Koton Sport koleksiyonu, yumuşak ve rahat kumaşlar kullanılarak tasarlanmış 65 parçadan oluşuyor. Koleksiyonda özellikle hızlı kuruyan ve elastikiyeti yüksek kumaşlar tercih ediliyor. Kumaşlar üzerine uygulanan özel teknikler ile de mat-parlak kontrastlar yaratılıyor.

Ebru Şallı Loves Koton Sport koleksiyonu içinde yer alan taytlar, özel tasarlanan arka kup formları ile dikkat çekiyor. Kalça bölgesini daha kalkık gösteren bu kuplar, aynı zamanda fonksiyonel bir rahatlık sağlıyor. Ayrıca tayt bellerinde yer alan anahtar cepleri, nefes almayı sağlayan file detaylar ve ayarlanabilir lastikler de koleksiyonun dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

Siyah ve beyazın yanı sıra koleksiyonun ana renkleri arasında yer alan fuşya ve derin mor, ışıltılı aksanlar ile zenginleştiriliyor. Ebru Şallı Loves Koton Sport koleksiyonunda yenilenmiş formları ile sporcu sütyenleri, derin kol kesimli atletler ile kombinleniyor. Böylece hem spor sırasında daha konforlu hareket imkanı sağlanıyor, hem de canlı renk kontrastları yaratılarak alternatif bir şıklığa ulaşılıyor. Daha klasik bir stil yaratmak isteyenlere de koleksiyon içinde yer alan alt-üst takım modeller hitap ediyor.

Koleksiyon, tüm Koton mağazalarında ve Koton.com’da satışa sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz