14 Ağustos Pazar 2022

Tıkla, modunu hemen resetle!


Trendler, moda anlayışları ve tarzlarla birlikte dijital dünyanın hızlı gelişimi alışkanlıklarımızı da değiştirdi. Aradığın parçayı mağazalar arası saatlerce dolaşıp, bulmaya çalışmana yepyeni bir platform son veriyor. Son trendleri yakından takip eden, yeniliklere kolay ayak uydurabilen tüm moda tutkunu kadınlar için online alışveriş platformu: Setmoda.com.

Sizin için öneriyor

Bir gün neşeli, bir gün romantik, bir gün rahat, bir gün karmaşık hissediyorsunuz… Bu ruh haliniz modunuzu yansıtan parçaları bir araya getirmenizi zorlaştırıyor mu? Setmoda.com, her gün ne giyeceğine karar veremeyenlerin imdadına yetişiyor. Üstelik ulaşılabilir fiyatlarla ürünleri kapınıza getiriyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey Setmoda.com adresinde yer alan ‘Modunu Resetle’ tuşunu tıklamak. Modunu Resetle tuşu; gününüze, ruhunuza, modunuza uygun en doğru parçaları set halinde size öneriyor.

Giyim, ayakkabı, çanta ve aksesuar gruplarının olduğu online alışveriş platformu, önerdiği kombinlerle hayatınız kolaylaşıyor. Böylece hem moda sokağa taşıyor, hem de artık modunuz sizi anlatıyor.

 

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazon irobot

Amazon’dan büyük yatırım. iRobot satın alındı!

Tüm dünyanın e-ticaret merkezi haline gelen Amazon, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de dahil olmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.