Electrolux süpürge temizlik anlayışınızı değiştirecek!

0
582 Okunma
Electrolux dik şarjlı elektrikli süpürge

Ev temizliğinin olmazsa olmaz araçlarından elektrikli süpürgelerin bir yenisi de Electrolux‘un dik şarjlı elektrikli süpürge modelleri oldu. Elektrikli süpürge denildiğinde öncül bir nitelik taşıyan marka, yeni tanıttığı ürünlerle de göz doldurmaya devam ediyor.

Electrolux’ün yeni Ergorapido modelleri, sadece bir pedalı aşağıya iterek tüyleri ve iplikleri fırçadan kolayca temizlemeyi sağlayan BrushRollClean teknolojisi, en karanlık yerlerdeki tozları bile görmeyi sağlayan toz bulucu LED ışıkları, zeminin üzerini temizlemeyi kolaylaştıran 2’si 1 arada çıkarılabilir el tipi ünite ve şarj ünitesinin üzerinde değilken bile kendi kendine ayakta durma gibi özelliklere sahip.

Led ışıkları sayesinde kolay temizlik sağlıyor

45 dakikaya kadar temizleme imkanı sunan Lityum HD TurboPower pil, daha iyi depolama ve filtreleme performansı için Siklonik toz ayırma sistemi, farklı zemin tiplerinde daha iyi temizleme için 2 hız ayarı ve hem halı hem de sert zeminde kolay ve derin zemin temizlik için süpürge çalıştığında harekete geçen fırça şeklinde dönen başlığı ile Ergorapido temizlikle ilgili her türlü zorluğa meydan okumaya hazır.

Ayrıca Ergorapido’nun Animal ve Allergy modelleri evcil hayvan temizliği ve alerji karşıtı başlıklarıyla da özel kullanım alanları sunuyor. Ergorapido’nun renk alternatifleri ise şöyle: denim mavisi, allık pembesi, demir grisi, uzay mavisi, abanoz siyah, kızıl bronz, biber kırmızısı ve beyaz. Electrolux Ergorapido modellerinin fiyatı 699 TL ile 1199 TL aralığında değişiyor.

180 derece dönebilen başlığa sahip

Electrolux Ultrapower modeli 95 dakikaya kadar süren pil ömrü ile geleneksel bir elektrikli süpürge ile aynı temizlik performansına ulaşmak üzere geliştirildi. Ultrapower‘ın uzun çalışma süresi sayesinde tüketicilerin rutin temizlik işlerinden zaman kazanarak kendileri için önemli olan diğer şeylere vakit bulmalarına olanak sağlamaları hedefleniyor.

Toz bulucu LED ışıkları tozlu olan köşeler için uyarırken, daha dar alanlara kolayca erişim imkânı için 180 derece dönen EasySteer işlevi farklı zemin tiplerinin üzerinde kullanılmasına olanak sağlayan üç farklı hız ayarı (sessiz, normal ve yüksek) ile donatıldı.

Electrolux Ultrapower‘ın yeni renkleri; gri, ahududu kırmızısı, denim mavisi, demir grisi, geri dönüşümlü plastik, titanyum mavi ve yumuşak kum. Electrolux Ultrapower modellerinin fiyatı 1099 TL ile 1299 TL aralığında değişiyor.Detaylı bilgi için www.electroluxgroup.com  adresini ziyaret edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz