Kilonuzu değil, her yerinizi ölçen baskül: ShapeScale

0
489 Okunma
Akıllı baskül
Akıllı baskül

Yaza girerken fazla kilolarımızdan  kurtulmak için çeşitli yöntemlere başvuruyoruz. Sağlıklı olarak kilo vermek için diyetisyenlerden talep edilen diyetler, günlük koşu veya yürüyüş planları ve yapmak faklı kürler yapmak en çok başvurduğu yöntemlerden.

Akıllı Baskül ShapeScale

Ne kadar zayıfladığımızı her gün not etmek de vazgeçilmez davranışlarımızdan. Peki, verdiğiniz ya da aldığınız kilolarınızdan en çok hangi bölgeleriniz etkileniyor? Elbette bunu normal bir baskül ile anlamak mümkün değil. Fakat, akıllı baskül ShapeScale ile çok kolay.

ShapeScale Nedir?

ShapeScale UygulamasıAkıllı baskül ShapeScale, üzerine çıkıldığında sizi 3 boyutlu olarak izler ve yüksek görüş açısı sayesinde tüm bedeninizin her bölgesini kolaylıkla kayıt edebilir.

Kullandığı teknoloji sayesinde bedeninizin tüm bölgelerinin her gün ne kadar inceldiğini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Daha ince bir bel çevresi için yaptığınız egzersizlerin ya da kilo almak, vücut geliştirme için çalımalar yapıyorsanız, bu egzersizlerin size neler kattığını ve ne kadar başarılı olduğunuzu görmenize yardımcı olur.

Bilgilerinize sadece baskül üzerindeki ekrandan değil, Android ve iOS işletim sisteminde bulabileceğiniz uygulama ile de erişebilirsiniz. Elde edilen sonuçlar, grafik halinde ve 3D görsellerle zenginleştirilerek size sunuluyor.

Üstelik, son 2 gün veya 1 haftanın değil, aylar öncesinden başladığınız çalışmalarınızın gelişimini kolaylıkla görebiliyorsunuz. Gözle göremeyeceğiniz kadar küçük ayrıntılara dahil tüm bilgileri, akıllı baskül ShapeScale ile kolaylıkla tespit edebileceksiniz.

Ürün, şu an için piyasaya sürülmedi. Fiyatı ve özellikleri yakında netleşecek olan ürünü, ön sipariş sürecine girdiğinde ShapeScale sayfasından daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz