Profilo’dan her bütçeye dost çeyiz seti

0
1.652 Okunma

Profilo, gelin ve damat adaylarına hem ekonomik hem de ihtiyaca yönelik bir çeyiz vaat ediyor. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bir evin demirbaşı beyaz eşyadan küçük ev aletlerine ve yepyeni Profilo televizyonlar ile elektroniğe kadar evlilik alışverişinde olanların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Buzdolabına yer bulma sorunu ortadan kalkıyor

Profilo’lar mutfağınızda sizleri yalnız bırakmıyor. Geniş hacmi ile tüm yiyeceklerinizi güvenle ve ilk günkü tazeliğiyle saklamanızı sağlayacak Maksima Buzdolapları ile mutfağınızda yer bulma sorunu ortadan kalkıyor. 578 Litrelik iç hacimli Maksima XL ve 682 Litrelik Maksima XXL buzdolapları, sebze ve meyveleri aradıkları konfora ulaştırıyor.

Onlar çok marifetli

Profilo Bulaşık Makinesi, 6 yıkama programı ile yük ve ekstra hijyen özelliklerini evinize getirirken, tepsi yıkama özelliği ile elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmanıza izin vermiyor.

Mutfağınızı kısa sürede yemek kokularından arındıran bacalı ve bacasız kullanımlara uygun Profilo Ankastre Setleri ise; beyaz, siyah, inox ve cam tasarımlı seçenekleriyle dikkat çekiyor. Biri yoğun olmak üzere üç güç kademesi ile kullanım kolaylığı sunan yeni davlumbazların, yemek kokularını emen 2 adet metal yağ filtresi, bulaşık makinelerinde yıkanabilme özellikleriyle de temizliği daha pratik hale getiriyor.

Yüksek çözünürlük, zengin renkler

Profilo, elektronik ürün gamını Profilo televizyonlarla güçlendiriyor. Profilo Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulan Profilo televizyonlar, Full HD ve 4K Ultra HD özellikleriyle öne çıkıyor. Full HD ve 4K Ultra HD olmak üzere iki farklı sistemde ve dört farklı genişlikte satışa sunulan Profilo televizyonlar, yüksek çözünürlük oranı ve ultra gerçekçi renklerden oluşan renk skalasıyla izleyicilere zengin bir izleme keyfi sunuyor. Profilo’nun 4K özelliğine sahip Ultra HD Modelleri, Full HD özellikli bir televizyona oranla dört kat daha fazla çözünürlüğe sahip.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz