18 Nisan Pazar 2021

En şık 14 aydınlatma ünitesini listeledik


Görünce çok şaşıracağımız aydınlatma tasarımları ile karşı karşıyayız. Ortam ışığı olarak mükemmel çalışan şalter yukarı, aşağı doğru sallanır ve nötr konumda durur. Boştayken, ışık sönük kalır, ancak yukarı veya aşağı doğru salladığınız anda, açılı olduğu yönde ışık veren ortam lambasına dönüşür. bunun gibi hizmetler sunan bir galeri oluşturduk sizler için.

Aydınlatmanın önemi nedir?

Her insanın aydınlatma seçenekleri, onlara rahatlık ve neşe getirmek için seçildi. Öyleyse neden tüm ihtiyaçlarımıza uygun bir aydınlatma çözümü aramıyoruz? Bu koleksiyonda, bitkileri ışıklarını fırlatmak için aşağıya doğru itilmeleri gereken roket şeklindeki lambalara taşıyan ışıklar olan tasarımlara sahibiz. İhtiyacınız ne olursa olsun, aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tasarım olduğuna eminim!

Apple’dan portre aydınlatma özelliği geliyor

En çok hangi lamba tasarımını beğendiniz?

 

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online alışveriş ile tasarruf etmenin püf noktaları

Pandemi ile yaygınlaşan internet üzerinden alışveriş bu dönem öncesinde de birçok kişi tarafından tercih ediliyordu. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir