13 Aralık Cuma 2019

En şık 14 aydınlatma ünitesini listeledik


Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Görünce çok şaşıracağımız aydınlatma tasarımları ile karşı karşıyayız. Ortam ışığı olarak mükemmel çalışan şalter yukarı, aşağı doğru sallanır ve nötr konumda durur. Boştayken, ışık sönük kalır, ancak yukarı veya aşağı doğru salladığınız anda, açılı olduğu yönde ışık veren ortam lambasına dönüşür. bunun gibi hizmetler sunan bir galeri oluşturduk sizler için.

Aydınlatmanın önemi nedir?

Her insanın aydınlatma seçenekleri, onlara rahatlık ve neşe getirmek için seçildi. Öyleyse neden tüm ihtiyaçlarımıza uygun bir aydınlatma çözümü aramıyoruz? Bu koleksiyonda, bitkileri ışıklarını fırlatmak için aşağıya doğru itilmeleri gereken roket şeklindeki lambalara taşıyan ışıklar olan tasarımlara sahibiz. İhtiyacınız ne olursa olsun, aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tasarım olduğuna eminim!

Apple’dan portre aydınlatma özelliği geliyor

En çok hangi lamba tasarımını beğendiniz?

 

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

netflix-spotify-is-birligiyle-yeni-dizi-geliyor

Netflix Spotify iş birliğiyle yeni dizi geliyor!

Netflix , İsveçli Dagens Industri, Sven Carlsson ve Jonas Leijonhufvud’daki iş raporlarındaki “Spotify Untold” adlı …

Bir Cevap Yazın