23 Eylül Pazartesi 2019

Estée Lauder kişiye özel ruj için teknolojiden faydalandı!


Teknoloji, güzellik endüstrisini de baştan aşağı değiştiriyor. Günümüzde bir makyaj malzemesi ya da cilt bakım ürünü almak için hala satış danışmanlarından fikir alsak da bu ilerleyen zamanda tamamen teknolojinin eline geçecek. Son olarak, Estée Lauder kişiye özel ruj yaratmak için teknolojiyi kullanmaya başladı.

29 Nisan – 12 Nisan tarihleri arasında düzenleyeceği etkinliğe yeni hizmetini getirecek olan Estée Lauder, katılımcılara kişiye özel bir deneyim yaşatacak. New York’ta düzenlenen etkinlikte Estée Lauder güzellik danışmanları, sanal bir önizleme yapmak için YouCam Virtual Try On teknolojisini kullanarak Pure Color Envy Sculpting Lipstick temel rengi seçmede müşterilere yardımcı olacak. Müşteriler daha sonra daha açık, daha koyu, daha sıcak veya daha soğuk olmak üzere dört kişiselleştirme seçeneğinden birini seçebilecekler.

Daha sonrasında güzellik danışmanları, katılımcılar için özelleştirmiş bir ruj rengi ortaya çıkaracak. Müşteriler bu aşamada kendi rujlarının tüm yaratma aşamalarına tanıklık etmiş olacak. Ayrıca müşteriler ruja isimlerini bastırarak tamamen özelleştirebilecek.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Miravac akıllı robot, kuzeni Roomba’dan daha iyi!

Roomba ilk robot olabilir, ancak Miravac‘ın hedefi daha iyi olmaktır. Daha güçlü bir motora sahip …

Bir Cevap Yazın