30 Kasım Pazartesi 2020

Evimde kullandığım teknolojiler! Bölüm 1: Mutfak


Evde kullanılan teknolojiler

Pembe TV olarak hayatınızı kolaylaştıracak teknolojileri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Şimdi ise yeni bir seri ile karşınızdayız. Bu seride evimde kullandığım teknolojileri bölüm bölüm sizlere anlatacağım. İlk bölümümüzde mutfaktaki teknolojilere yakından bakıyoruz.

Bölüm 1: Mutfakta kullandığım teknolojiler

Evimizin her bir köşesi artık teknoloji dolu. Biz de yeni serimizde evimizde kullandığımız teknolojileri ve onların sevdiğimiz/sevmediğimiz özelliklerini sizlere anlatıyoruz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Evimde kullandığım birçok teknoloji bulunuyor ve mutfak bölümümüzle bu seriye başlıyoruz. Mutfağımda eve yerleştiğimiz günden beri evde olan Miele markalı ürünler mevcut. Çamaşır makinesinden kurutma makinesine, bulaşık makinesinden fırına, yerleşik olarak gelen bu ürünlerin sevdiğim ya da sevmediğim yanlarını sizlere anlatıyorum. Sonrasında ise sık sık kullandığım teknolojileri paylaşıyorum. Arçelik’in katı meyve sıkacağından Thermomix mutfak robotuna, Arzum’un çay makinesinden Arçelik’in Türk kahvesi makinesine tüm hayat kolaylaştıran teknolojileri bu videoda bulabilirsiniz.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitter Fleets-ozelligi-00

Twitter sevilen ve popüler özelliğe kavuşuyor: Fleets

Hikâyeler özelliğini Snapchat’ten alan sosyal medya şirketlerine en son Twitter da katılıyor. Twitter Fleets özelliği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir