27 Mayıs Çarşamba 2020

Britney Spears ve NASA arasındaki ilginç diyalog


Britney Spears

Dünyaca ünlülerin bir kısmı gerçekten de sosyal medyanın her platformunu aktif bir şekilde kullanıyor. Bunlardan birisi olan Britney Spears 20. Yaşını kutlayan “Oops!… I Did It Again” albümünün aynı adlı şarkısının klibini Twitter hesabından paylaşarak bunu duyurdu. Şarkının çıkışının ardından 20 yıl geçtiğini söyleyen Spears’a NASA’dan cevap geldi.

Britney Spears ”Oops!… I Did It Again” 20 yaşında

Bilmeyenler için Britney Spears’ın “Oops!… I Did It Again” şarkısının klibinde Mars, uzay üsleri, astronot ve uzay göndermesi yapan birçok öğe bulunuyor. Buna ithafen NASA’nın Twitter hesabını etiketleyen Spears ve bunun yanında bu paylaşımlara yanıt veren NASA yer alıyor işte o paylaşımlar:

Yukarıdaki paylaşımda o andaki heyecanını anlatan Britney Spears, o zamanlar bu klibi çektiği ve parçayı piyasaya sürdüğü için şanslı olduğundan bahsediyor.

Bu paylaşımın ardından yine konuya dair bir paylaşım yapan Spears bu sefer de NASA’dan gelen hediyeyi aldığını ve teşekkür ettiğini yazıyor.

Sonrasında ise NASA’nın bir diğer cevabı:

İşin eğlenceli bir tarafa doğru evrildiği bu Twitter paylaşımlarının devamını okumak isteyenler için aşağıya bırakıyoruz:

Yukarıdaki paylaşımda Mars gezgin robotunun resmi hesabına; Mars 2000’li yıllardaki gibi görünüyor mu? Şeklinde bir soru soruyor ve elbette Twitter hesabından cevap gecikmiyor:

Twitter’da örgü ile küresel ısınma göndermesi

YAZAR: Nilay Kamu

Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölüm ikinciliği mezunu, üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada görev alıp haber düzenleyen editör, yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp, ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sosyal mesafe kurallarına uygun yeni tasarımlar-05

Sosyal mesafe kurallarına uygun yeni tasarımlar

Corona virüsü hayatımızdaki alışkanlıkları büyük oranda değiştirdi. Birkaç ay önce karşımıza çıkan bu salgın dünyanın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir