Evinizi Bosch Home Connect ile yönetin

0
770 Okunma
Bosch Home Connect teknolojisi
Bosch Home Connect teknolojisi

Home Connect fonksiyonuna sahip yeni Bosch ev aletleri, evinizde yepyeni olanaklar sunuyor. Artık tüm ürünlerinizi akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden uzaktan kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Bu günlük hayatınızı daha da kolaylaştırırken mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Evimizdeki eşyalarımızın büyük bir kısmını uzaktan yönetebilmek mümkün. Sadece yönetmekle kalmıyorsunuz sorularınızı da sorabiliyorsunuz. Home Connect teknolojisi ile eviniz daha akıllı.

Home Connect özelliğine sahip bir ürünü kullanmak için wifi özellikli akıllı telefona veya tablete ihtiyacınız var. Akıllı telefon ve tabletinizin olması bu uygulama için yeterli. İşte bu kadar kolay!

Home Connect ile hem ürünlerinizi hem de hizmetlerimizi kontrol edebilirsiniz.

Çok yönlü ve akıllı bir çözüm olan Home Connect, Bosch ürünleriyle ilgili her konuda size yardımcı olur. Home Connect uygulaması, sorularınızın çoğunu cevaplamanızı sağlayacak yararlı ipuçları ve püf noktaları sunar. İpuçları yeterli olmadığında, Home Connect veya Bosch çağrı merkezlerini arayarak gerekli desteği alabilirsiniz.

Home Connect teknolojisini kaplayan ürünler içerisinde Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, pişirme grubu ve buzdolaplarını bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz