23 Mayıs Pazartesi 2022

Evinizi dip köşe temizleyecek 5 küçük ev aleti


Evinizi dip köşe temizleyecek 5 küçük ev aleti

Gelişen teknoloji hayatı her alanına etki ettiği gibi ev temizliği konusunda da büyük değişimler yaşattı. Eskiden süpürüp silmekten ibaret olan temizlik anlayışı yerini daha derinlemesine işlemlere bıraktı. Tabi ki bu gelişim yeni çıkan ve her geçen gün gelişen küçük ev aletleri ile mümkün hale geliyor. Detaylı temizlik yapmayı sevenler için evinizi dip köşe temizleyecek 5 küçük ev aletini sizler için listeledik.

Evinizi dip köşe temizleyecek 6 en iyi buharlı temizleyici

5 küçük ev aleti ile eviniz tertemiz olacak

Robot süpürge

Çıktığı günden bu yana tüm kadınların gözdesi olan robot süpürgeler hemen herkesin evinde var. Farklı özellikler ve fiyat aralıkları ile satışa sunulan bu süpürgeler evinizi dip köşe temizleyemese de normal bir süpürgeden daha fazla tozu içerisine hapsedebiliyor. Bunun yanı sıra kendi kendine işini yapabiliyor olması sebebi ile eviniz daima temiz kalıyor.

Buharlı temizleyici

Çocuklu evlerde baş tacı ürünlerden olan buharlı temizleyiciler temizlik tutkunları için ideal. Farklı başlıklar ile fayanstan parkeye, halıdan perdeye kadar tüm alanlardı bakterileri öldürmek için mükemmel bir ürün.

Cam silme robotu

Robot süpürgeden sonra en dikkat çeken ürünlerden bir taneside cam silme robotu oldu. Özellikle yeni yapım evlerde bulunan büyük camlar ve balkon gibi mekanlar için adeta bulunmaz nimet. Hiçbir tehlikeye girmeden ve yorulmadan bu robot ile tüm camlarınızı temizlemeniz mümkün.

Antibakterial Ultraviyole Elektrik Süpürgesi

Özellikle alerjik bireylerin kullandığı bu ürün; yatak, döşeme, halı gibi sık kullanılan döşemelerde biriken mite birikintilerini temizliyor. Alerjiye neden olan mite ve ince tozlar normal süpürgeler ile temizlenmiyor. Eğer alerjiye yatkın bir vücudunuz varsa temizlik rutininize bunu da ekleyebilirsiniz.

Hava temizleyiciler 

Ev temizliği artık sadece süpürüp sillmekten ibaret değil dedik. Tüm evi detaylı temizledikten sonra sıra evin havasında geliyor. Pencereleri açıp havalandırmak çözüm gibi görünse de artık şehir hayatının etkileri sebebi ile çok temiz ortamlarda yaşayamıyoruz. Hava temizleyiciler içerisindeki özel filtreler sayesisnde hem havanızı temizliyor hem de kötü kokuları yok ediyor. Bu sebepler artık her evde bulunması gereken küçük ev aletleri arasında yer alıyor.

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daredevil

Disney+ Daredevil efsanesi ile geliyor. Yeni dizi yolda

Türkiye’de yayın hayatına başlamaya hazırlanan Disney+, içerik arşivi konusunda oldukça iddialı olacak. Türkiye’deki en büyük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.