Facebook için yeni özellik

0
166 Okunma
25694955 - facebook

Bebek fotoğrafları, doğum günü mesajları, düğün hatıraları derken Facebook’ ta görmekten sıkıldığınız görüntüler ve size “yeter artık” dedirten arkadaşlarınızın paylaşımlarını bir süreliğine görünmez kılacak ‘Snooze’ adında yeni bir özelliği test ediyor.

Dünyanın en popüler sosyal ağlarından Facebook, paylaşımlarını görmek istemediğiniz arkadaşlarınızı geçici olarak “uyku moduna” almanızı sağlayacak yeni bir özelliği test ediyor.

Uyku modu geliyor

Snooze sayesinde istediğiniz Facebook arkadaşlarınızı takip etmeyi bırakmak zorunda kalmadan; 24 saat, bir hafta veya 30 günlüğüne “uyku moduna” alabileceksiniz. TechCrunch’a konuşan bir Facebook sözcüsü, özelliğin test aşamasında olduğunu doğruladı ve Snooze ile “kişilerin kendi haber akışları üstünde fazla kontrol sahibi olmasını” amaçladıklarını söyledi.

Bir arkadaşınızı, sayfayı veya grubu ertelemek son derece kolay. İlgili gönderinin sağ üst köşesindeki üç noktaya tıkladığınızda takibi bırak veya ertele seçeneklerini göreceksiniz. Bu menü aracılığıyla seçtiğiniz kişinin gönderilerini 1 gün, 1 hafta veya 1 ay erteleyebileceğiniz gibi tamamen takibi de bırakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz