ChefSteps ile yemek yapmaya yeni bir boyut getirin!

0
210 Okunma

Damak tadına göre az veya çok pişmiş yiyecek sevenler, özellikle et ürünlerini eşit düzeyde pişirmekte zorluk çekenlere yeni bir mutfak aracı sunuyor. ChefSteps Jooule Sous Vide, mutfaktaki akıllı, hassas ve küçük yardımcınız. Et çeşitleri, balık ve yumurta gibi yiyecekleri pişirmede ideal olan bu ürün yemek yapmaya yeni bir boyut katacak. Az,çok veya orta pişmiş şekilde yiyeceklerinizi ayarlamak artık daha kolay.

ChefSteps CS10001 Jooule Sous Vide özellikleri

ChefSteps pişirme aracı

Sadece mobil uygulama ile yönetilen bu aracın kullanımı oldukça basit. Bir kabın içerisine öncelikle yeteri kadar su koyarak, pişireceğiniz yemeği bir kilitli poşette suyun içine bırakın. Daha sonra kabın içerisine ChefSteps ‘i yerleştirin. Telefona indirdiğiniz uygulama ile pişme derecesini ve süresini ayarlayın. Bu ayarlama sırasında uygulama da size destek sağlar ne kadar pişirmeniz gerektiği konusunda yardımcı olur. Cihaz suyu ısıtarak yiyeceğinizi eşit miktarda ısı verecektir. Bu sayede yemeğiniz istediğini derecede pişecektir. Kullandığı yöntem sayesinde yemeğinizi yakma ihtimaliniz ortadan kalktığı gibi aynı zamanda aşırı veya az pişmeleri önleyecektir. Pişme esnasında mobil uygulamanız üzerinden size farklı bildirimler verir ve ayarladığınız sürede kendiliğinden pişirme işlemini sonlandıracaktır.

ChefSteps pişirme aracı 2

ChefSteps, kullanımı kolay tek bir parçadan oluşur. Paslanmaz çelik parçalardan imal edilmiştir. Çalıştırılması için özel bir ekipmana ihtiyaç duymaz ve hemen hemen tüm mutfak kaplarınızda kullanabilirsiniz. Eğer Alexa veya Echo cihazları kullanıyorsanız, Bluetooth özelliği sayesinde bu araçlarınızla da uyumlu olarak çalışabilir. Elleriniz kirliyken konuşarak komut vermenizi sağlar.

Yaklaşık 11 inç uzunluğundadır. Aşırı hassas sıcaklık kontrolü ve 1100 watt gücü ile hızlı ısıtma teknolojisine sahiptir. Ürünün paslanmaz çelik ve polikarbonat olarak 2 farklı seçeneği vardır.

Ürünü Amazon üzerinden satın alabilir, ChefSteps web sitesi üzerinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz