9 Aralık Perşembe 2021

Formula 1 efsanesi Schumacher belgeseli Netflix’te yayınlandı!


Schumacher belgeseli

Netflix zaman zaman ünlü kişilerin ve idollerin belgesellerini yayınlıyor. Bugüne kadar Türk ve yabancı birçok kişisinin belgeseline yer veren platform bu kez hız tutkunlarını sevindirecek bir belgesel ile karşımızda. Formula 1 efsanesi Micheal Schumacher belgeseli platformda yerini aldı. İşte ayrıntılar.

Formula 1 efsanesi Schumacher belgesi yayınlandı

Yarış dünyası ile uzaktan yakından ilgili hemen herkes bu efsane ismi biliyor. Michael Schumacher 7’den 70’e büyük bir hayran kitlesine sahip Formula 1 Pilotu. Schumacher, daha önce 7 kez dünya şampiyonu olarak yarışçılar dünyasına adını altın harfler ile yazdırmış bir Alman Formula 1 Pilotu. Şimdilerde yarışlara katılamayan ünlü pilota olan hayranlık asla dinmiyor. Geçirdiği kayak kazası sonucu pistlerden uzak kalan Schumacher; Netflix belgeseli ile karşımızda. Schumacher belgeselinin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

1 saat 52 dakikalık belgesel için Netflix açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Bu belgesel özel röportajlar ve arşiv görüntüleriyle yedi kez Formula 1 şampiyonluğunu kazanan Michael Schumacher’ın samimi bir portresini sunuyor.”

Açıklamadan da anlaşıldığı gibi röportaj ve orijinal görüntülerin yer aldığı belgeselde; Schumacher’ın yarış hayatı yer alıyor. Ünlü pilot her ne kadar pistlerden uzak kalsa da oğlu Mick Schumacher F1 Pilotu olarak devajm ediyor.

Schumacher belgeseline buradan ulaşabilirsiniz.

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok’tan 2021 en’ler listesi; ‘TikTok’ta Bu Yıl’

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan TikTok, bir çok konuda video ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir