17 Ağustos Çarşamba 2022

Fossil’den klasik tasarımlı akıllı saatler


Fossil, akıllı saat koleksiyonu Fossil Q Smartwatches’ı hem moda hem de teknoloji tutkunlarıyla buluşturuyor. Eğlence, estetik ve teknolojiyi bir araya getiren Fossil‘in saat modellerinin kordon, bilezik, renk ve fonksiyon özelliklerini isteğe bağlı değiştirebiliyorsunuz.

Akıllı saatlerin özellikleri

Akıllı saat koleksiyonun başlıca özellikleri arasında uyku takibi, titreşimli bildirim desteği ve kablosuz bağlantı seçenekleri bulunuyor. Bluetooth kablosuz bağlantı yeteneğine sahip olan modeller; Android 4.4 ve üzeri, iOS 8.2 ve üzeri işletim sistemi taşıyan akıllı telefonlar ile birlikte kullanılabiliyor. Paslanmaz çelik kasaya sahip olan modeller, silikon ve deri kordonlar ile satışa sunuluyor.

Fossil Q Smartwatches akıllı saat modelleriyle yakından tanışmak için Saat&Saat mağazalarına uğrayabilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.