20 Eylül Cuma 2019

Geleceğin kablosuz sesi


Tasarımcı: Emerson Holladay’in Aura PEBL adını verdiği kulak içi kulaklık, hem arttırılmış hem de sanal gerçeklik üzerine yoğunlaşmış bir tasarıma sahip. Aynı zamanda da tasarımı bakımından diğer kulaklıklara fark atan bir şekille bizi karşılıyor. Genel olarak küpe şeklini alan ve müzik dinlemenin dışında aksesuar görevi gören harika renklere sahip.

aura_pebl_wireless_audio_02

Kulaklığın taş şeklini barındıran şarj ünitesi de neredeyse size kablosuz kulaklık hissinin doruklarını yaşatacak şekilde kapasite ile doldurulmuş.

aura_pebl_wireless_audio_05

Zarif ve şık görüntüsünün yanında kullanımın oldukça kolay olduğu aynı zamanda diğer kablosuz kulaklıkların kaybolmasının aksine kulağa yapıştığı için kaybolma durumunun da ortadan kaldırıldığını söylemiş olalım.

aura_pebl_wireless_audio_06

Oldukça şık ve küçük bir taş şeklini andıran şarj ünitesi aynı zamanda da beyaz, kahverengi ve siyah renk seçenekleri ile her zevke uygun seçenekleri mevcut.

Mobil, televizyon ve bilgisayarlarla tam uyumlu olarak çalışacağını da ek bilgi olarak iletmiş olalım. Tasarım şu an için konsept.
aura_pebl_wireless_audio_08
Tasarımcı: Emerson Holladay.

 

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kış için kahve kupanız hazır!

Sadece iki yıl önce şanslı insanlar, dünyanın en gelişmiş kahve kupası olan Ember’in açılışını gördü. Eğer …

Bir Cevap Yazın