1 Aralık Salı 2020

Telefonunuzu şarj eden not defteri


Yaz aylarında dışarıda çalışırken not defterinizin, telefonunuzu şarj etmesini ister miydiniz? Patlayan Lion piller yerine belki daha kısa sürede şarj edemesede hem çevreye yararlı hem de uzun ders çalışma sürelerinizde siz çalışırken nasıl dolduğunu anlamayacağınız bir şarj istasyonu bizce kulağa hoş geliyor.

solar_paper_3

Yolk tarafından yazılan Güneş Kağıtları , iki yüksek verimli güneş panelini, telefonunuzun boyutunda bir ürüne sığdırıyor. Solar Paper adını alan ürünün, Yolk tarafından oluşturulan güneş panelleri, iki yüksek verimli güneş panelini, telefonunuzun boyutunda bir ürüne sığdırıyor, Solar Paper, üstünde elektrik akımı ölçen yedi parçalı bir LCD panel ile geliyor. Cihaz, güneş ışığının geçici olarak bir bulut veya başka bir nesne tarafından engellenmesi durumunda otomatik kapanma ve otomatik devam etme özelliği ile birlikte geliyor.

solar_paper_1

Bu sayede eski taşınabilir şarj cihazınıza veda etmeniz artık an meselesi.

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zoom icin sanal makyaj-00.png

Zoom için L’Oreal’den ”sanal makyaj” efekti

L’Oreal daha önce de sanal makyaj için çalışmalar yapmıştı. O zamanda tarihler 2018’i gösterse de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir