Girişimci kadınlara teknoloji gücü projesi hayata geçti

0
499 Okunma

Bir girişiminiz var ve bunu e-ticarette büyütmek istiyorsunuz, fakat e-ticaretin maliyeti sizi zorluyor. Hepsiburada, kadın girişimcilerin önünü açıyor. Evde kendiniz el emeğinizle yaptığınız ürünleri veya ofiste yaptığınız herhangi bir iş hiç fark etmez. Hepsiburada bütün kadınları sektöre dahil etmek için ‘ Girişimci kadınlara teknoloji gücü’ projesini hayata geçirdi. İşini e-ticarette büyütmek isteyenler Hepsiburada sitesinde ürünlerini milyonlara açıyor.

Bizlerde Pembe Teknoloji olarak Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Emre Emekçi ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. İyi seyirler.

Daha işletme kurmadıysanız veya girişiminiz fikir aşamasındaysa yine bu fırsatı kullanabilirsiniz. Kadınlara pozitif ayrımcılık yapan Hepsiburada, anasayfada bu projeyi tanıtacak ve girişimci kadınların ürünlerine daha fazla erişim sağlanacak. Böylece kadınlar sektörde daha fazla yer alacak.

Bir ürüne tıkladığınızda o ürün kadın girişimiyse kadın satıcının olduğu belirtilecek. Bir ürün ararken girişimci kadınlar etiketi olacak ve sadece girişimci kadınların ürünlerini görebileceksiniz. Kadınlara destek vermek isteyenler bu sayede bu ürünlere kolayca ulaşabilecek.

Hepsiburada girişimci kadınlara neler sunacak?

  • Ücretsiz mağaza açabilme
  • Kampanya desteği
  • Banner desteği
  • Düşük oranlı komisyon
  • Ekstra promosyon avantajı
  • Kargo desteği

gibi birbirinden özel avantajlar sunan Hepsiburada, yıl sonu itibariyle 1000 kadın girişimciye ulaşmak istiyor.

Sizin de girişiminiz veya fikir aşamasında olan projeleriniz varsa bu fırsatı kaçırmayın.

Programa katılmak için www.hepsiburada.com/girisimci-kadinlara-teknoloji-gucu adresine tıklayabilir, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz