17 Kasım Cuma 2017

Tefal OnTheGo ile yaza enerjik başla


Tefal OnTheGo blender

Yazın yaklaşmasıyla birlikte daha hafif besinler tüketmekte beraberinde geldi. Özellikle organik besinler tüketmek şu sıra oldukça popüler. Hele de evde kendiniz tarafından hazırladığınız besinler hem sağlığınız açısından hem de hayatınız için büyük önem taşıyor.

 

Son zamanlarda detoks suları gündemden hiç düşmüyor. Kadınlarda hem sağlığı açısından hem de daha fit bir görünüm elde etmek için detoksa merak sarmış durumda. Evde kendimiz detoks suları veya taze meyve ve sebze suları hazırlamak istiyorsak bir yardımcıya ihtiyacımız var.

Yeni Tefal OnTheGO Blender sayesinde gün içerisinde kaybettiğiniz enerji hayatınızın her köşesinde sizinle. Tefal OnTheGO Blender ile aslında hep tüketmek istediğiniz ama bir türlü ulaşamadığımız sağlıklı içeceklerle beslenme tarzınıza kolayca yenilik katabilirsiniz.

Mesela sahildeki bisiklet keyfinize bol vitaminli meyve karışımı, ya da iş yerindeki molanıza antioksidan etkili bol yeşillikli bir smoothie eşlik edebilir!

Fiyatı 269.90 TL. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple ürünlerinin hepsine Face ID gelecek

Apple ürünlerinin neredeyse tümüne artık Face ID gelecek. Yeni güvenlik sistemi gerçekten de çok sevildi diyebiliriz ki Tim Cook işlerinde başında olduğu sürece Apple ürünleri her zaman farklı kalacak.

Bir Cevap Yazın