17 Eylül Salı 2019

Google’dan akıllı mutfak ile ilgili işbirliği!


Nesnelerin İnterneti günümüzde en popüler gelişmelerinden biri. Bu alanda geliştirmeler yapan Innit de çalışmalarını bir adım ileriye taşımak için teknoloji devi Google ile bir ortaklık yaptı. Nesnelerin İnterneti konusunda en büyük zorluk inşa edilecek ürünler için gerekli teknolojileri bulmak ve geliştirmek. Bunun için bir teknoloji deviyle ortaklık yapmak şart. Innet bu eksikliğini akıllı mutfak konusunda Google ile işbirliği yaparak kapatmaya çalışacak.

Innit de bu süreci kolaylaştırmak için Google ile el sıkıştı. Ortaklığa Flex isimli üretici de dahil oldu. Üçlü, yeni arayüzler geliştirecek ayrıca bulut bağlantısı oluşturacak ve akıllı mutfak yazılımları üzerinde duracak.

Innit pişirme platformu Google ile entegre edilecek.

Ocak ayında düzenlenen CES’te mutfak çözümlerini sergileyen Flex özellikle, dokunmatik ekranlı ocağıyla dikkat çekmişti. Bu tip kullanıma hazır entegrasyonlar mutfak endüstrisinin akıllanarak daha da olgunlaştığını gösteriyor.

İşte o video:

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

deneysel yarı saydam yağmurluk

Geri dönüşümlü yarı saydam yağmurluk tasarımı!

Tasarım okulundan yüksek lisans tezi için deneysel yarı saydam yağmurluk tasarlayan Charlotte McCurdy oldukça eğlenceli …

Bir Cevap Yazın