25 Ocak Salı 2022

Paint kullanıcıları için sevindiren haber!


Microsoft bundan yaklaşık 2 yıl önce yaptığı duyuruyla Paint uygulamasının kaldırılacağını duyurmuştu. Duyuruya göre, Uygulama hayatına Paint 3D olarak devam edecekti. Birçok kullanıcıyı üzen bu kararın ardından şirket yeni bir karar aldığını açıkladı.

Paint varlığını sürdürecek!

Bir süredir kullanıcılar Microsoft tarafından yapılan uyarıyla karşılaşmıyor. Bu akıllara Paint’in ortadan kaybolduğu düşüncesini getirdi. Ancak, durum aslında hiç de öyle değil. Microsoft, uygulama ile ilgili yeni bir karar aldı.

Uygulama, Windows 10 cihazlarda varlığını sürdürmeye devam edecek. 3D versiyon ile birlikte eski uygulama da halen kullanılabilir durumda. Konuyla ilgili açıklama Windows Insider Program Ekibi’nin yöneticilerinden Brandon LeBlanc tarafından yapıldı. LeBlanc, Paint’in varlığını sürdüreceğini söyledi.

Alınan kararın uzun süreli mi, yoksa kısa süreli mi olacağı henüz bilinmiyor. Ancak bilinen tek bir şey var; o da uygulama işletim sistemiyle birlikte gelmeye devam edecek. Son yapılacak güncellemede uygulama da yer alacak.

Pepsi, su sebili yapıyor!

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Squid game 2. sezon

Macera devam ediyor: Squid Game ikinci sezon geliyor!

Yayınlandığı günden itibaren Netflix’te dengeleri alt üst eden efsane dizi Squid Game için  ikinci sezon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir