4 Aralık Salı 2018

Google Duo ile rehberinizdekileri görüntülü arayabileceksiniz


googleduo

Google‘ın videolu arama yapılmasını sağlayan görüntülü arama uygulaması Duo, artık kullanıcılarının aynı uygulamaya sahip olmayan ve üyeliği bulunmayan kullanıcıları aramasını sağlıyor.

Google’ın sunduğu hizmet Duo ile artık uygulamayı indiren kişilerin, istedikleri bir kişiyi uygulamaya sahip olmasa ve hatta üyeliği olmasa bile arayabiliyorlar. Normal bir telefon konuşmasından tek farkı ise, konuşmanın sonunda ise kişiye Duo uygulamasını indirmek isteyip istemeyeceklerine yönelik bir pencere açılıyor. Bu sayede uygulamayı indirmek isteyen kullanıcılar sayesinde kullanıcı sayılarının artacağını öngörülüyor.

Android kullanıcısı olmayanlar erişemeyecek

Google-DuoŞimdilik Duo’nun sunduğu bu yeni hizmetin Android telefonlarda çalışıyor olması kişi rehberindeki Iphone kullanıcıları veya diğerlerinin ulaşılamamasına sebep oluyor. Android telefonu olmayanlar, uygulamayı indirdikten sonra kullanabiliyor.

Kişilerin birbirlerine olan erişiminin günden güne kolaylaştırılması hepimizi mutlu ediyor. Özellikle böyle uygulamaların diğer şirketlere de örnek olmasını umuyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPod alternatifi çok uygun fiyattaki bu muhteşem kulaklıkları kaçırmayın!

Apple ürünleri inkar edilemez harika. Şık tasarımları, güçlü kullanıcı arayüzleri ve genel kalitesi ile tanınan Apple’ın …

Bir Cevap Yazın