23 Şubat Pazar 2020

Google Hangouts kullanıcılarını sevindiren haber


Google’ın 6 yıl önce iletişim adına sahaya sürdüğü bir uygulama olan Hangouts, ömrünü tamamlamak üzere. 2018 yılında 2020’ye kadar yaşayacağı belirtilen yazılımın son kullanma tarihi net değildi. Bu tarih, daha sonra 2019’un Ekimayına çekildi ve şimdi tekrar değişti.

Köpeğinizin gözü kulağı PetNow

Google Hangouts uygulaması Haziran 2020’ye kadar çalışacak

Kurumsal müşterilere hitap eden, bulut tabanlı hizmeti sunan ve işletmelerin iş planlarını bir çatı altında toplayan G Suits’in bir parçası olan Hangouts için bir açıklama yapıldı. Google tarafından yapılan açıklamada, Hangouts kullanıcılarının Ekim ayı için endişelenmemeleri gerektiği belirtildi.

google hangouts uygulamasıG Suite müşterileri Google’dan daha fazla zaman talep ettiler. Bu talebi olumlu karşılayan arama motoru şirketi, klasik sürüm hizmetinin en az Haziran 2020’ye kadar devam edeceğini açıkladı. Klasik sürüm, zamanı geldiğinde yerini Hangouts Chat sürümüne bırakacak.

google hangoutshttps://pembeteknoloji.com.tr/telefonunuz-icin-en-iyi-alarm-saati-alternatifleri-19373/

Yetkililer, alışılan klasik sürümden yeni sürüme geçiş sürecini yumuşak bir şekilde yöneteceğini açıkladı. Buna ek olarak Hangouts Chat uygulamasının özelliklerinde neler olacak:

—Gmail ile entegrasyon

—Harici kullanıcılarla sohbet

— Gelişmiş görüntülü arama deneyimi

— Google Voice ile arama yapma

Kaynak: ShiftDelete.Net

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

samsung-galaxy-telefonlarina-gelen-1-bildirimleri-yanlislikla-mi-oldu-1

Samsung Galaxy telefonlarına gelen ‘1’ bildirimleri yanlışlıkla mı oldu?

Sizde eğer Samsung Galaxy telefonlarından birine sahipseniz ve bugün Telefonumu Bul “1” bilidirimini aldıysanız bilin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir