Grohe Red, tek dokunuşla sıcak su sağlıyor

0
196 Okunma

Dünyanın en büyük armatür ve ev aksesuvarları üreticisi Grohe, ebeveynlere gönül rahatlığı sağlayan elektronik çocuk kilidine sahip Grohe Red’ i duyurdu. İhtiyacın üzerinde doldurulan su ısıtıcılarının yol açtığı su israfına son veriyor.

Tüketicilerin su ile ilgili ihtiyacını karşılamak için inovatif çözümler sunmayı sürdüren Grohe Red, tek düğmeye dokunarak çay yapmak, yemek pişirme sürecini hızlandırmak, hazır içecekler, çorbalar ve diğer gıdalar için veya tencere ve tavaları çalkalamak için anında 100 dereceye ısıtılmış su sağlayarak mutfakta büyük kolaylık ve tasarruf sağlıyor.

Enerji maliyetlerini azaltıyor

Grohe Red ayrıca, kumanda kolunda yer alan akıllı çocuk kilidi sayesinde çocukların kaynar sudan etkilenmesini de önlüyor. GROHE Red kazanın içindeki maksimum su sıcaklığı 60 derece ile sınırlandırılarak enerji maliyetleri azaltılıyor.  Dört litrelik kapasitesi ile küçük aileler için ideal olan orta boyutlu kazan, en dar lavabo altlarına bile sığıyor. Büyük boyutlu kazan ise, ofis ve daha büyük evlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede.

Her iki kazan da, yüksek kaliteli titanyumdan yapılan su haznesi ile korozyona son derece dayanıklı olduğu söyleniyor. Yerel su şebekesinin koşulları doğrultusunda seçilen beş farklı çeşidi bulunuyor. Geleneksel bir eviye bataryası gibi karışık soğuk ve sıcak su akıtmanıza da imkan veren duo modellerinin yanı sıra, sadece kaynar su tedarik eden iki mono modeli de bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz