Kusursuz güzelliğin sırrı Rowenta Premium Care serisi

0
473 Okunma
Rowenta Premium Care serisi
Rowenta Premium Care serisi

Hangi kadın süsüne düşkün değil ki. Hemen hemen her kadın güzel görünmeyi sever. Bunun içinde sayısız yöntemler bulurlar. Bunlardan biri de evde kendimiz kolayca uygulayabileceğimiz saç şekillendiriciler. Bu saç şekillendiriciler sayesinde kuaföre gitmeye gerek kalmadan güzel görünmek hem zamandan hem paradan büyük tasarruf ettirir. Bu yüzden de neredeyse her kadının evinde mutlaka saç şekillendirici cihazlar bulunur.

Yaklaşan anneler günü için de iyi bir seçenek olacak Rowenta Premium Care serisi, içinde ihtiyacımız olan saç şekillendiricilerinin hepsini barındırıyor. Yani içinde yok yok desek abartmış olmayız. Premium Care Serisi ‘ Anneme ne hediye alacağım’ endişesi içinde olanlara da iyi bir tavsiye.

Premium Care Instant Dry

Premium Care serisinin bir üyesi olan saç kurutma makinesi saçlara zarar vermeyen ısı ve hız ayarı ile anında kurutma imkanı veriyor ve Advance Care yüksek teknolojisi ile ideal sıcaklığı bulup günlük saç kurutma rutininizi hızlandırıyor. Hareketli fön başlığı ile ısının eşit derecede dağılımını sağlayan Instant Dry saç kurutma makinesi, 2200 W gücüyle etkili sonuca kolaylıkla ulaşmanızı vadediyor.

Premium Care Curler Timer

Saçlara ısının verdiği zararı minimuma indirerek, mükemmel bir ısı ayarında şekil vermek artık Premium Care Curler Timer saç maşası ile mümkün. İnce, normal veya kalın telli saçlar için saç tipine göre ayrı ayrı seçim yapabiliyor ve ısı ayarı ile özelleştirebiliyor. 140-160-180 derecede farklı saç tiplerine göre bukleler yaratma imkanı sağlayan bu maşa aynı zamanda saçlara zarar gelmesini engellemek için zaman ayarı girerek sesli uyarı sistemi ile çalışıyor.

Premium Care Brush&Straight

Premium Care Brush&Straight saç düzleştiricisi, saçlara yüksek ısının verdiği yıpranmayı en aza indirerek güzel görünümlü, düz ve bakımlı saçlar sunuyor. Geliştirilmiş fırçası sayesinde hacimli saçların yanı sıra kuaförden çıkmışçasına bukle görünümüne kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan Premium Care Brush&Straight, ideal ısıyı ayarlayan yüksek teknolojisi ile 30 saniyede kullanıma hazır olarak şekil verme performansı sunuyor.

Sizin için güzel bir hediye önerisi olacak Rowenta Premium Care serisi ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz