Hamilelik Rehberi artık daha kapsamlı

0
267 Okunma

Anne adaylarının hamilelik sürecini yakından takip eden, benzer süreci yaşayan kişilerle fikir alışverişi yapmasını sağlayan ve birçok soruya yanıt veren Hamilelik Rehberi uygulaması güncellendi. Yeni güncelleme ile uygulama; sohbet kulübü, doğuma hazırlık çantası, hamilelik egzersiz videoları, tekme sayacı ve günlük tutma gibi özelliklere kavuştu.

Uygulamada, hamilelikle ilgili her konuda doktor ve uzman görüşleri, tavsiye ve öneriler bulunuyor. Kullanıma sunulduğu günden bu yana 250 binden fazla kullanıcı tarafından indirilerek, aktif olarak kullanılıyor. Hamilelik Rehberi, annelerin doğum sonrasında bebeklerinin tüm gelişim evrelerini takip edebileceği ve önemli bilgilere ulaşabileceği bir dünyaya dönüşüyor. Kısaca Hamilelik Rehberi, her şartta anne adayları ve annelerle yol almaya devam ediyor.

Güncelleme ile yeni özellikler geldi

Hamilelik Rehberi’ nin yeni güncellemesi, profil kodu sistemiyle anne adaylarının ve eşlerinin bile hamilelik sürecini takip edebilmesini sağlıyor. Uygulamada aynı zamanda sohbet kulüplerinde sohbet etme ve arkadaş edinme özelliği yer alıyor. Uygulama, yeni güncelleme ile anne adaylarına doğum çantası hazırlama, kendi alışveriş listesini oluşturma, hamilelik haftasına göre egzersiz videoları, tekme sayacı ve günlük tutma gibi özellikler de sunuyor.

Sohbet kulüplerinde tecrübelerini paylaşıyorlar

Yeni eklenen sohbet özelliğinde anneler ve anne adayları kulüplerde sohbet ederken bilgi ve tecrübelerini paylaşabiliyorlar. Anketlerim bölümünde ise her türlü konuda anket oluşturulabiliyor ve merak edilen konularda diğer anne ve anne adaylarının fikirlerini öğrenilebiliyorlar.

Hamilelik Yogası da var!

Hamilelik Rehberi‘ne yeni eklenen Haftanın Egzersizi özelliği, anne adaylarına Hamilelik Yogası videoları ile ev konforunda egzersiz yapma imkanı sunuyor. Bu bölümdeki içerikler Hamile Yogası ve Hamile Pilatesi uzmanı Banu Değer tarafından hazırlanıyor. Ayrıca uygulama içerisinde doğum planlaması da mümkün.

Doğuma Hazırlık bölümü, anne adaylarına kendi alışveriş listesini oluşturup, doğum çantasını hazırlamasını sağlıyor. Bu bölümde yer alan Doğum Planım sayesinde ise anne ve anne adayları, isteklerini listeleyebiliyorlar. Bu özellik sayesinde hazırlanan planı yazdırarak doktorla paylaşabiliyorlar.

Bebeğinizin tekmelerini de sayıyor!

Anne adayları, Hamilelik Rehberi ile karınlarındaki bebeklerin tekmelerini Tekme Sayacı ile sayabiliyorlar. Bu tekme sayıları anne adaylarının günlüğüne otomatik olarak kayıt ediliyor. Benzer şekilde kilo takibi ve tansiyon takibi de yine uygulama üzerinden yapılabiliyor.

Hamilelik Rehberi uygulamasını Android cihazınıza indirmek için tıklayın.

Hamilelik Rehberi uygulamasını iOS cihazınıza indirmek için tıklayın.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz