20 Mayıs Pazartesi 2019

Hem bluetooth kulaklık hem küpe YoonJy


Teknoloji hayatımızı kolaylaştıracak yenilikleri beraberinde getiriyor. Ancak, bu yeniliklerin bazen şık tasarımlara sahip olmadığını kabul etmek gerekiyor. Bunu farkında olan tasarımcılar da teknolojiyle şık tasarımları bir araya getirecek çalışmalar yapıyor. Son olarak, ortaya çıkan YoonJy bluetooth kulaklık da bunun bir örneği. Rick Kim ve Milmul Studio tarafından geliştirilen kulaklıklar bu soruna çözüm olacak gibi duruyor.

Kulaklıkla küpe bir arada!

YoonJy iki özelliği bir araya getiriyor. Bunlardan biri yetenekli bir bluetooth kulaklık olması. Diğeri ise şık bir küpe olması. Halka küpe tasarımı özel günlerde kıyafeti tamamlayıcı olma özelliğine sahip. Renk olarak da uyumlu olan kulaklıktaki halkdan kulaklığın ses seviyesi de ayarlanıyor. Böylece dışarıdan basit gibi görünen halkalar aslında teknolojinin bir parçası haline geliyor.

Söz konusu kulaklık henüz konsept aşamasında. Ancak, ilerleyen zamanda teknolojinin tasarımla nasıl iç içe geçeceğine dair bize önemli bir ipucu veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Louis Vuitton çanta modelleri ekranla gelecek

Esnek ekranlar akıllı telefonlardan akıllı saatlere hatta reklam panolarına kadar günlük yaşantımızda birçok kez karşımıza …

Bir Cevap Yazın