12 Mayıs Çarşamba 2021

Hem bluetooth kulaklık hem küpe YoonJy


Teknoloji hayatımızı kolaylaştıracak yenilikleri beraberinde getiriyor. Ancak, bu yeniliklerin bazen şık tasarımlara sahip olmadığını kabul etmek gerekiyor. Bunu farkında olan tasarımcılar da teknolojiyle şık tasarımları bir araya getirecek çalışmalar yapıyor. Son olarak, ortaya çıkan YoonJy bluetooth kulaklık da bunun bir örneği. Rick Kim ve Milmul Studio tarafından geliştirilen kulaklıklar bu soruna çözüm olacak gibi duruyor.

Kulaklıkla küpe bir arada!

YoonJy iki özelliği bir araya getiriyor. Bunlardan biri yetenekli bir bluetooth kulaklık olması. Diğeri ise şık bir küpe olması. Halka küpe tasarımı özel günlerde kıyafeti tamamlayıcı olma özelliğine sahip. Renk olarak da uyumlu olan kulaklıktaki halkdan kulaklığın ses seviyesi de ayarlanıyor. Böylece dışarıdan basit gibi görünen halkalar aslında teknolojinin bir parçası haline geliyor.

Söz konusu kulaklık henüz konsept aşamasında. Ancak, ilerleyen zamanda teknolojinin tasarımla nasıl iç içe geçeceğine dair bize önemli bir ipucu veriyor.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Enco Air Türkiye’de satışa sunuldu

OPPO, geçtiğimiz günlerde tanıttığı kablosuz kulaklık Enco Air‘i Türkiye’de satışa sundu. İşte Yüksek Performans/Düşük Gecikme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir