18 Ağustos Perşembe 2022

Hızlı ve etkili epilasyonun sırrı


Woman who takes care of her legs

Sen Dokunursun Değişir Dünya mottosuyla dikkat çeken Arzum, günlük hayatın yanı sıra kişisel bakımda da kadınların en büyük yardımcılarından biri… Rose Touch ve Rosy epilasyon serisiyle pürüzsüz bir ten isteyen kadınların yanında olan Arzum, şık ve ergonomik tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Arzum Rose Touch;

60 cımbızlı sistemi sayesinde tüyleri kökünden alarak uzun süreli pürüzsüzlük sağlıyor. İleri, geri veya dairesel formda kullanma imkanı sunan özel Erase teknolojisi çekme hissi olmadan saniyeler içerisinde pürüzsüz bir ten sunuyor. Hassas bölgeler için hassas kullanım sunan 18 cımbızlı mini epilatörü ise seyahatleriniz için ideal.

Rosy Epilasyon Cihazı;

Uzun süreli pürüzsüzlük için tüyleri kökünden alan Arzum Rosy epilasyon cihazı, 18 cımbızlı sistemi ve kablolu kullanımı sayesinde kesintisiz uygulama rahatlığı sağlıyor. Ergonomik tasarımı ile seyahatlerin de vazgeçilmezi haline geliyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüz temizleme cihazı kullananlar için ipuçları

Sağlıklı ve güzel bir cilt için kullanabileceğimiz pek çok çeşit yüz temizleme cihazı bulunuyor. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.