20 Mayıs Cuma 2022

Honor yeni kablosuz kulaklık modeli Earbuds 2 Lite’ı duyurdu


Çinli teknoloji şirketi Honor, bugün düzenlediği etkinlikte yeni ürünlerini tanıttı. Şirket yeni akıllı telefon modeli Honor Play 5T Pro‘nun ardından yeni kablosuz kulaklık modeli Honor Earbuds 2 Lite‘ı duyurdu.

Honor Earbuds 2 Lite özellikleri

Ergonomik tasarımı ile kullanıcı karşısına çıkan Earbuds 2 Lite; çevredeki gürültüleri engelleyen ANC özelliği ile geliyor. Aktif Gürültü Engelleme’nin yanı sıra Şeffaf Mod özelliğine de sahip olan kulaklık modeli; kulaklıkların herhangi birine birkaç saniye dokunduğunuzda aktif edilebiliyor. Ayrıca Earbuds 2 Lite’da oyuncular için düşük gecikmeli bir oyun modu da bulunmakta.

honor-yeni-kablosuz-kulaklik-modeli-earbuds-2-lite-i-duyurdu-1

Şık tasarımıyla dikkat çeken Honor Play 5T Pro tanıtıldı

Şarj kutusu ile birlikte 32 saate kadar pil ömrü vadeden model; ANC kapalıyken 10 saate kadar kullanım imkanı sunmakta. 55 mAh pil ile donatılan kulaklıkta Bluetooth 5.2 desteğine yer verilmekte. Son olarak siyah ve beyaz renk seçenekleriyle gelen Honor Earbuds 2 Lite’ın maliyeti 83 Dolar olarak belirlenmiş. Kulaklığın Türkiye’de satılması ise muhtemel görülmekte.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

garmin-sik-tasarimli-yeni-akilli-saatini-tanitti

Garmin şık tasarımlı yeni akıllı saatini tanıttı

Tanınmış Amerikan akıllı saat üreticisi Garmin, Vivomove Sport Hybrid akıllı saatini piyasaya sürdü. Şirket, güzellik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.