8 Ağustos Pazartesi 2022

Hotpoint mikrodalga fırın


Mikrodalga fırınlar, hem ev kadınlarının hem de çalışan kadınların en büyük yardımcıları. Buz çözmek, yemek ısıtmak, hatta kış aylarında mısır patlatmak gibi durumlarda işi sadece birkaç dakikada bitirmeye yardımcı olan mikrodalga fırınlar her evde bulunması gereken bir beyaz eşya.

Hotpoint’in mikrodalga fırını, 90135 MWHA 33343 B isim koduna sahip ve son derece gelişmiş özelliklerini, şık syah tasarımıyla birleştirerek mutfaklarda yıldızlaşıyor.

Mikrodalga fırınlarda yemek pişirmeye kalkıştığınızda genellikle etin yumuşadığını ve gevşediğini görürsünüz. Çıtır olmasını isterseniz de içindeki bütün suyunu kaybeder ve kurur. Hotpoint’in fırını bu konuda ev kadınlarına yardımcı oluyor ve özel çıtır pişirme programı ile etleri tam kıvamında pişiriyor. Ayrıca buharlı pişirme teknolojisiyle de sebzeleri yakmadan, kurutmadan, sündürmeden istediğiniz kıvamda yemeye hazır hale getirebiliyor.

Dahada güzeli eğer fırını mikrodalga olarak değil, klasik ısı fırını olarak kullanmak isterseniz, bu özelliği de bulunuyor.

YAZAR: Ece Yukselen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

1 yorum

  1. Ev hanımları artık daha üst seviye yaşıyacak :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.