Hotpoint mikrodalga fırın

1
1.153 Okunma

Mikrodalga fırınlar, hem ev kadınlarının hem de çalışan kadınların en büyük yardımcıları. Buz çözmek, yemek ısıtmak, hatta kış aylarında mısır patlatmak gibi durumlarda işi sadece birkaç dakikada bitirmeye yardımcı olan mikrodalga fırınlar her evde bulunması gereken bir beyaz eşya.

Hotpoint’in mikrodalga fırını, 90135 MWHA 33343 B isim koduna sahip ve son derece gelişmiş özelliklerini, şık syah tasarımıyla birleştirerek mutfaklarda yıldızlaşıyor.

Mikrodalga fırınlarda yemek pişirmeye kalkıştığınızda genellikle etin yumuşadığını ve gevşediğini görürsünüz. Çıtır olmasını isterseniz de içindeki bütün suyunu kaybeder ve kurur. Hotpoint’in fırını bu konuda ev kadınlarına yardımcı oluyor ve özel çıtır pişirme programı ile etleri tam kıvamında pişiriyor. Ayrıca buharlı pişirme teknolojisiyle de sebzeleri yakmadan, kurutmadan, sündürmeden istediğiniz kıvamda yemeye hazır hale getirebiliyor.

Dahada güzeli eğer fırını mikrodalga olarak değil, klasik ısı fırını olarak kullanmak isterseniz, bu özelliği de bulunuyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz