6 Haziran Cumartesi 2020

İkisi bir arada elektrikli süpürge VaBroom!


Yere dökülen kırıntıları temizlemek için elektrikli süpürge çalıştırmak her zaman pratik bir iş olmayabilir. Bir faraş ve el süpürgesi yardımıyla kolayca alınabilen kırıntılar için bu zahmete tabiki gerek yok. Aynı zamanda çizilmeye daha müsait zeminlerde de elektrikli süpürgenin yerini eski usül yöntemler alır. VaBroom da faraş ve el süpürgesi ikilisini elektrikli hale getirerek günlük yaşamı çok daha kolaylaştırmayı hedefliyor. 

 

Aslında bir elektrikli süpürge olan VaBroom geleneksel süpürme yönteminden de vazgeçmiyor. Kullanımı da oldukça basit. Zemini istediğiniz gibi süpürün sonrasında faraş görevini süpürgeye bırakın. 

Kullanımı oldukça kolay olan VaBroom yalnızca dört adet pille çalışıyor. Piller yaklaşık 500 kullanıma izin verebiliyor. 

Parke ve karo zeminler için ideal olan VaBroom evin ikinci süpürgesi olabilir. Tabi öncesinde Kickstarter’dan gerekli yatırımı alması gerekiyor. Proje hedefine ulaşırsa ürün ekim ayında teslim edilmeye başlanacak. 

VaBroom’un nasıl çalıştığına göz atın:

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Klasik müzikseverlerin dikkatine: Concertino geldi!

Apple Music için klasik müzik uygulaması ”Concertino” artık iOS için kullanılabiliyor. Klasik müzikseverlerin çok hoşuna …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir