11 Ağustos Perşembe 2022

iOS’un yeni güncelleştirmesi İphone kullananları krize soktu

iOS 11.1.1 çıktı ve büyük sorunlar halen devam ediyor. Apple şirketinin sürekli çalışma yapmasına rağmen yaptığı her güncellemede sorun çıkıyor ve bu sorunlar kullanıcılarını çıldırtıyor.


iOS 11’in beta sistemini kullanıyorduk ve büyük sorunlar peşimizi bırakmıyordu. Apple’ın yapacağı son güncellemede bu sorunları çözeceğini beklerken son güncelleme de bile yaşanılan çoğu sorun çözülmemiş ve devam etmektedir. Bu sorunlar kullanıcılar tarafından ciddi bir krize yol açmıştır hatta ve hatta İphone kullanmayı bırakanlar bile var. Apple bu sorunları göz önünde bulundurarak kullanıcılarına uygun bir şekilde çalışmalar yapıyor fakat bir sorunu hallederken başka bir sorun çıkıyor. Anlaşılan şu ki bu sorunlar hiç bitmeyecek.

İOS 11.1.1 ÇIKTI AMA SORUNLAR HALEN BİTMEDİ

Apple şirketinin çok uğraştığı bu sorunlar karşısında kullanıcıların yorumları pekte iyi olmuyor. Bu sebepten dolayı Apple yeni geliştirmeler yerine ilk olarak bu sorunları göz önünde bulundurarak sorunları halletmeye çalışıyor. Apple mühendisleri tarafından yapılan güncelleştirmeler ve düzeltmeler sonucunda bir sorun yok olurken yeni bir sorun geliyor. Bunun üzerine Apple uygulama ve yazılım geliştirmeyi bırakıp BETA sürümlerinde ki sorunları çalışmaya aldı.

YENİ İŞLETİM SİSTEMİ KULLANICISINI KRİZE SOKABİLİYOR

Apple mühendisleri tarafından yapılan bu yazılımlar sayesinde oldukça eğlenceli ve kolay hale gelen yaşam aynı zaman da çıkan sorunlar neticesinde krizler ve sinirlere de yol açabiliyor. Yeni güncelleme sayesinde bir çok sorun çözülmek ile birlikte bir çok sorun ile yeniden doğmuştur.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix’in Temmuz 2022 programı belli oldu

Yeni fiyat politikası sebebi ile oldukça yüksek rakamlarda abone kaybeden Netflix, temmuz ayında izleyiciyle buluşturacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.