10 Ağustos Çarşamba 2022

Snapchat yeni güncellemesi kullanıcılarını çıldırttı

Mobil uygulamalar arasında büyük bir yere sahip olan Snapchat uygulaması android için tekrar tasarlanıyor. Kullanıcıları çıldırtan bu haber aynı zamanda ciddi bir bekleyişe de yol açmıştır.


Android ve İOS işletim sistemlerinin göz bebekleri arasında yer alan bu uygulama Android için tekrar tasarlanmakta ve bu haberi alan Snapchat kullanıcıları meraklı bir bekleyişte diyebiliriz. Çok sevilen ve çok kullanılan uygulamalar arasında yer alan bu uygulama çok büyük bir kitleye sahiptir. Bu kitle tarafından çok merak ediliyor ve ciddi bir bekleyiş sürüyor. Mobil uygulama sınıfında eğlence amaçlı kullanılan bu uygulama tekrar güncellenecek ve daha güzel ve iyi bir arayüze sahip olacaktır.

SNAPCHAT ANDROİD İÇİN BÜYÜK GÜNCELLEME YOLDA!

Snapchat kullanıcıları tarafından çok sevilen bu uygulama aynı zamanda İOs kullanıcıları tarafından da çok sevilmektedir. Son gelecek olan güncelleme sayesinde Snapchat uygulaması yeni bir arayüze ve kullanıma sahip olacaktır. Güncelleme çok bir kitleye hitap edecektir ve bu haber ile kullanıcılar tarafından büyük bir tepki geldi.

YENİ GÜNCELLEME İLE LİDERLİĞİ HEDEFLİYORLAR

Her geçen gün uygulamalarını güncelleştiren uygulama geliştirici şirketler uygulamalarını kullanıcıları tarafından daha kolay kullanabilmeleri için hatta ve hatta daha güzel bir arayüze kavuşabilmesi için güncelleştirmeler yapmaktadır. Bunun üzerine yola çıkan uygulama geliştiricileri Snapchat uygulamasını Android işletim sistemi için baştan sonra tekrar tasarlamaya karar verdiler. Meraklı bekleyiş bizim için de başlamış bulunmaktadır.

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.