25 Eylül Cuma 2020

iPhone 12 tanıtım tarihi netleşti!


iPhone 12 tanıtım

En çok merak edilen telefonlardan biri olan iPhone 12 için tanıtım tarihi netleşti. Tarihi resmi sitesinde duyuran Apple, etkinliğin Apple Event başlığıyla 15 Eylül tarihinde yapılacağını duyurdu.

iPhone 12 tanıtım tarihi duyuruldu

Teknoloji dünyasında özellikle son zamanlarda çıkması merakla beklenen iPhone 12 için birçok iddia ortaya atıldı. Bunlardan bazıları telefonun köşeli hatlarıyla, çentiksiz ve 4 kameralı olacağı şeklindeydi. Aynı zamanda telefon için oldukça fazla konsept tasarım da yapıldı.

iPhone 12 tanıtım

Değişik kaynaklardan önce 8 Eylül’de iPhone 12‘nin tanıtılacağı daha sonra ise tanıtım tarihinin Apple tarafından duyurulacağı sızdırılan haberler arasındaydı. 

Apple Event‘te iPhone 12′nin yanı sıra yeni iPad Air ve Apple Watch Series 6’nın da tanıtılacağı tahmin ediliyor. Ancak koronavirüs nedeniyle telefonların ne zaman satışa çıkacağı belirsizliğini koruyor. Yine aynı şekilde Apple Event koronavirüs gölgesinde nasıl olacak, basın mensupları kabul edilecek mi yoksa etkinlik çevrimiçi şekilde mi gerçekleşecek merak konusu…

YAZAR: Dilara Kaya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

tiktok reklamları yasaklıyor, tiktok,

TikTok reklamları yasaklıyor! Hangi reklamlar bu kapsamda?

Uzun zamandır sosyal medyada satılan insanları zayıflattığı iddia edilen takviye gıdaların reklamları birçok kişide sağlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir