13 Ağustos Cumartesi 2022

Vestel Desibel K550 Bluetooth kulaklık, kutudan çıkıyor (VİDEO)


Vestel Desibel K550 Bluetooth Kulaklık
Vestel Desibel K550 Bluetooth Kulaklık

Bir süre önce edindiğimiz Vestel Desibel K550 Bluetooth kulaklığı kutusundan çıkarma vakti geldi. Bir önceki modele göre daha da geliştirilen ulaklığın, en öne çıkan özelliklerinden biri, fiyatı.

Sizi kablo karmaşasından kurtaran bluetooth desteği sayesinde hem Android hem de iOS işletim sistemli telefon ile kolayca kullanabiliyorsunuz. Sadece telefon değil, tablet ve dizüstü bilgisayarlara da birkaç saniye içerisinde bağlanabilen Vestel Desibel K550 Bluetooth kulaklık, 229 TL satış fiyatıyla Vestel web sitesinde mevcut.

12 saat kesintisiz müzik

Tam şarj olduktan sonra 12 saat kesintisiz kablosuz müzik dinleme özgürlüğü sunan Vestel Desibel K550 Bluetooth kulaklık, 180 derece dönebilen hoparlörleri ile de ergonomik. Malzeme kalitesi, tasarımı ve renkleriyle ilgi odağı olan kulaklık, istendiği takdirde kablo ile de kullanılabiliyor.

Gürültü ve yankı azaltıcı özelliği ile etraftan ayrılıp, sevdiğiniz müzikle kendi dünyanızda özgürce vakit geçirmenizi sağlayacak kulaklık ile bir süre vakit geçirdikten sonra deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Vestel Desibel K550, kutudan çıkıyor

 

Bu arada, sitemizi takip eden dostlarımız da hatırlayacaktır, zamanında Vestel’in K500 kulaklığını da kullanmış ve incelemiştik. Söz konusu incelemeye, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kablosuz kulaklık denildiğinde, seçeneklerin sayısı oldukça fazla. Ancak, uygun fiyatlı modellerden başlayarak inanılmaz fiyatlara ulaşan onlarca çeşit arasından hangisini seçeceğinize karar vermek, çok da kolay görünmüyor.

Fiyatıyla dikkat çekiyor

Eğer bütçenizi düşünüyorsanız ve kablosuz özgürlüğün keyfini de bir yandan sürmek istiyorsanız, o zaman kutusundan çıkardığımız Vestel Desibel K550 Bluetooth kulaklık, sizin için iyi bir seçim olabilir.

Videoyu izlerken, sizin de fark edeceğiniz gibi, çok şık bir kutuya sahip olan Vestel Desibel K550 Bluetooth kulaklık, eşe dosta hediye ararken zorlananlar için de çok iyi bir seçenek olabilir.

Bu arada bir bilgi daha verelim. Normalde 2 yıl garantili olan bu ürünlere rağmen Vestel Desibel K550 Bluetooth kulaklığın 3 yıl garantisi olduğunu hatırlatalım. Bu da, geniş bayi ağına sahip olan ve satış sonrası destek konusunda güçlü olan markanın, kendine güvendiğinin bir göstergesi diyebiliriz.

Yazıda da bahsettiğimiz gibi, ürünle biraz zaman geçirdikten sonra deneyimlerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Beklentilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın lütfen.

YAZAR: Hakkı Alkan

Sihftdelete.net ile kariyerine başlayan Hakkı Alkan, Pembe Teknoloji ile büyümeye devam ediyor. Profesyonel olarak gazetecilik yapmakta ve üniversitelerde konuşmalar yapmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

xiaomi band 7

Xiaomi Band 7 Türkiye’de satışa sunuldu. İşte fiyatı!

Giyilebilir teknolojiler arasında en çok tercih edilen akıllı bileklikler oluyor. Uygun fiyat ve çeşitli özellikleri …

2 Yorumlar

  1. Deneyimlerinizi paylaşacağınızı yazmışsınız ama hala gelmedi ben ses yalıtımı konusunu merak ediyorum dışarı ne kadar ses veriyor izolasyon nasıl diye bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

  2. üstte yorum yapan arkadaş kulak üstü kulaklıktan neyin ses yalıtımını bekliyor acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.