17 Nisan Cumartesi 2021

İSMEK ve TikTok’tan kadınlara özel etkinlik


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları (İSMEK); birçok kadının mesleki anlamda çeşitli beceriler kazanmasına imkan sağlıyor. İSMEK, TikTok ile birlikte başlattığı #Kadınİşletmeciler etiketli kampanya ile, kadınların atölye çalışmalarına yer verecek. Etkinlik 26-28 Mart tarihleri arasında TikTok LIVE üzerinden canlı yayınlanacak.

#Kadınİşletmeciler etkinliği bugün başlıyor

Mart ayını Dünya Kadınlar Günü sebebi ile çeşitli etkinliklerle kutlayan TikTok, bu kez İSMEK kurslarındaki kadınlar için bir adım attı. 26 Mart itibari ile 2 gün boyunca #Kadınİşletmeciler etiketi ile yapılan paylaşımlara hikayelerinde destek verecek. Özellikle kadın çalışan sayısının fazla olduğu İSMEK; kadınlar için istihdam kaynağı sağlamada ve umut olmada bir adım önde. Birçok kadın bu kurslarda aldıkları eğitimler ile ekonomik gelir elde edebiliyor. TikTok’ta kampanya kapsamında başarılı kadınlara yer vererek diğer kadınlarında bunlardan ilham almasını sağlayacak.

WhatsApp’a ihbar özelliği geldi! İşte detaylar

YAZAR: Ayşenur SANDIKÇI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mikrodalga fırın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Mikrodalga fırınlar, özel olarak yapılmış sistemleri sayesinde içerisinde bulundurmuş olduğu su moleküllerinin sürekli titreşimde kalması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir