17 Nisan Cumartesi 2021

Xiaomi Mi Band 6 için tarih verildi!


Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi’nin en sevilen cihazlarından Mi Band akıllı bileklik ailesine bir yenisi daha geliyor. Şirket, 29 Mart’ta akıllı bileklik ailesinin yeni modelini Xiaomi Mi Band 6 cihazını tanıtacak.

Xiaomi Mi Band 6 geliyor

Xiaomi Mi Band 6

Henüz geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Mi Band 5 akıllı bilekliğin bir üst modeli için tarih açıklandı. Geçtiğimiz hafta görselleri ve bazı özellikleri sızdırılan bileklik için Xiaomi tarafından cevap gecikmedi. Şirket 29 Mart tarihinde yapacağı etkinlik ile yeni cihazını tanıtacağını duyurdu.

Xiaomi Ürün Pazarlama Müdürü ve Global Sözcüsü Abi Go, Twitter hesabı üzerinden ürünün içeriğini ve renklerini gösteren bir video paylaştı. Serinin 6 farklı renk seçeneğine sahip olması ve tasarımı takipçilerin gözünden kaçmadı.

Amazon Alexa ile uyumlu olması beklenen Xiaomi Mi Band 6 bilekliğin; daha fazla spor türün desteklemesi ve iki farklı versiyon ile satışa sunulacağı iddia ediliyordu. Şirketin tanıtımda sadece bileklik değil başka cihazlara da yer vermesi bekleniyor. Bir süredir konuşulan Xiaomi Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra ve yeni Mi MIX modelleri tanıtılması beklenen cihazlar arasında yer alıyor.

 

YAZAR: Ayşenur SANDIKÇI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Watch 3’e yeni özellikler geliyor

Tasarımı ve özellikleriyle birçok kişinin beğenisini toplayan Samsung Galaxy Watch 3 için yeni bir güncelleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir