16 Ağustos Salı 2022

JBL’den çocuklara özel kulaklık


Bilindiği gibi yüksek sesle uzun süre müzik dinlemek kulaklar üzerinde kalıcı hasarlar bırakıyor. JBL isimli bu bluetooth kulaklık ses yüksekliğinde belli bir limitin üzerine çıkamıyor. Kulaklığın hassasiyet değeri ise 85 dB gibi çok yüksek olmayan bir değer.

Ancak amfi ile kullanıldığı takdirde daha yüksek ses seviyelerine ulaşabiliyor. Çocukların amfi tipi cihazlara kolay kolay ulaşamayacağı göz önünde bulundurulursa gayet güzel düşünülmüş bir cihaz diyebiliriz. N11.com, büyüme çağındaki minik müzikseverlere özel JBL tarafından tasarlanan, ultra hafif ve eğlenceli bluetooth kulaklıkları satışa çıkıyor.

85 dB ile sınırlanmış maksimum ses seviyesi

Çocuklarınızın müzik deneyimi için maksimum ses seviyesi 85 dB ile sınırlandırılan kulaklık, üzerindeki çocuk dostu kontrol panelleri ve mikrofonuyla da minik müzikseverlere kolay ve güvenli bir çözüm sunuyor. Farklı renk seçeneklerine sahip bu kulaklık sayesinde çocuklarınızın kulak sağlığını koruyabilir ve kulak hassasiyetinin aşınmasını engelleyebilirsiniz.

 

Çocuklarınızın  15 metreye kadar uzaktaki bir kablosuz bağlantıyla müziğe doyacağı kulaklık, rahat ve ayarlanabilir kafa bandıyla her yaşta çocuğun keyfine 12 saatlik pil ömrüyle eşlik ediyor. Sticker ile kişiselleştirilebilen JBL JR300BT 229 TL’den satışa sunuluyor.

 

 

YAZAR: Gamze Deste Yegin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

xiaomi band 7

Xiaomi Band 7 Türkiye’de satışa sunuldu. İşte fiyatı!

Giyilebilir teknolojiler arasında en çok tercih edilen akıllı bileklikler oluyor. Uygun fiyat ve çeşitli özellikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.