10 Ağustos Çarşamba 2022

Snapseed uygulaması yenilendi!


En çok tercih edilen fotoğraf düzenleme uygulaması Snapseed, tamamen yeni tasarımı ve özellikleriyle Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu. İşte, Snapseed 2.18 sürümünün detayları.

2012 yılında Google çatısı altına giren güçlü fotoğraf düzenleyici Snapseed, kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Mart ayından bu yana yaprak kıpırdamayan Snapseed, sonunda Android ve iOS için gelen güncelleme ile önemli özelliklere kavuştu.

Snapseed yeni tasarıma ve özelliklere kavuştu

Snapseed güncellemesinin ilk olarak Android için sunulduğunu ve iOS kullanıcılarının ise biraz daha beklemesi gerekeceğini baştan belirtelim. Yeni beyaz temaya geçen Snapseed, logosunda da ufak bir değişikliğe gitmiş.

Görüntü detayları düğmesine artık sağ üst köşeden hızla erişme olanağı sunulurken, düzenlemek için bir görüntü açtığınızda ise Instagram uygulamasındaki  benzer bir şekilde altta bir çubuk açılıyor.

Uygulamada GörünümlerAraçlar ve Dışarı Aktarma şeklinde üç üst seviye sekme sağlanıyor. İlki görüntünüz üzerinde uygulayabileceğiniz filtreleri görmenizi sağlıyor ve artık sonucun ne olacağı hakkında baştan bir fikriniz olabiliyor.

YAZAR: Gamze Deste Yegin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ hız kesmiyor! “Dünyayla Benim Aramda” yayın tarihi belli oldu

Türkiye için yeni bir Dijital içerik platformu olan Disney+, yerli içeriklerini arttırmaya devam ediyor. Platformun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.