9 Aralık Perşembe 2021

Kablosuz saç kurutma makinesi Fondre!


Saç kurutma makineleri 2019 yılında oldukça şık tasarımlara bürünmüş hali ile karşımıza çıkıyor. Artık sadece saç kurutma hizmeti dışında bir dekor objesi olarak kullanılan ve tüketicinin de buna çok dikkat ettiği bir duruma geldi.

Fondre’yi farklı kılan nedir?

Birçok ürün tasarımları ile gördüğümüz ve denk geldiğimiz saç kurutma makinelerinin yeni bir tasarım ürünü ise Fondre kablosuz saç kurutma makinesi olarak karşımıza çıktı. Bu saç kurutma makinesinin  farklı tasarımı dışında en dikkat çekici özelliği kablosuz olması.

 

Instagram’dan stalkerlara kötü haber!

Fondre kablosuz saç kurutma makinesinin avantajları

Evlerin iç tasarımına o kadar çok düşünce ve dikkat gösterdik ki, terkedilmiş bir saç kurutma makinesinin hoş görünmeyen görünümüyle ve beraberinde gelen kablo bolluğuyla estetik açıdan taviz vermesi kabul edilemez. Fondre Saç Kurutma Makinesi bu konuyu ele alırken, ek bir işlevsellik katmayı da beraberinde getirmiş. Saç kurutma makinelerini saklamak her zaman kolay bir iş değildir, garip formları, onları kolay kullanımlı bir cihaz haline getirmez, bu yüzden neden formlarının odanın heyecan verici dekorunu uyumlu bir şekilde tamamlamasına izin vermeyelim ki?

Kablosuz tasarım hem yuvasına yerleştirildiğinde hem de kullanıcının elinde tutulduğunda kullanılabilir. Bahse girerim saç kurutma makinen bunu yapamaz! Estetiğin çok derin olarak kabul edildiğini inkar etmek mümkün değildir; güzelce basit formdan dikkatlice düşünülmüş CMF elemanlarına kadar. Kesinlikle arzu edilen saç kurutma makinesi olduğu kesin.

Sokağa çıktık ve sorduk: iPhone 11 Pro Max alınır mı?

Tasarımcı: Sunghyun Kwon

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok’tan 2021 en’ler listesi; ‘TikTok’ta Bu Yıl’

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan TikTok, bir çok konuda video ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir