Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana Sayfa Aktüel Kadınlar için şipşak fotoğraf makinesi

Kadınlar için şipşak fotoğraf makinesi

0
832 Okunma

Analog kameranın sunduğu esnekliği şipşak kameralarla birleştirmek, bir de Instagram ile yükselen kare fotoğraf trendinden geri kalmamak mümkün mü?  Şu saatlerde sonlanmakta olan Kickstarter kampanyasında hedef fonun 5 kat üzerine çıkan Lomo’Instant Square Camera ile gayet de mümkün.

Katlanabilen kompakt bir tasarımla 5 farklı renk seçeneğiyle gelen Lomo’Instant Square; sıradan şipşak kameraların aksine yaratıcılığa izin veren pek çok özellik sunuyor. Sınırsız çoklu pozlama, renk jelli flaş filtreleri, zamanlayıcı, portre lens eklentisi, uzaktan kumandalı enstantane tetikleyici gibi özellikleriyle doğru zamanda doğru “kare”yi istediğiniz şekilde yakalamanıza izin veriyor.

GIF oluşturan şipşak fotoğraf makinesi

Uzaktan kumanda ediliyor

Kamerada 95 mm cam lens bulunuyor. Bu da fotoğraflarda ekstra keskinlik sağlıyor. Ayrıca geliştirilmiş otomatik mod tüm fotoğrafların kusursuz şekilde pozlanmasına yardım ediyor. Kameranın uzaktan kumanda edilebilmesi “selfie”lerden geri kalmamanızı sağlarken zamanlayıcı ise istediğiniz poz için size zaman veriyor.

30 saniyeye kadar uzun pozlama imkanı ve sınırsız çoklu pozlama gibi özellikler farklı efektler yaratmanıza izin veriyor. Bunlar renkli flaş filtreleriyle birleştiğinde aklınızdan geçen fotoğrafı yaratabilmeniz için büyük destek oluyor.

Üstelik, Kickstarter kampanyasının başarıya ulaşması nedeniyle yeni bir özellik daha eklenmiş. Instant Mini Back ile kameranız çoklu format ustasına dönüşüyor. Instant Mini Back; Lomo’Instant Square’in arkasına takılarak kameranın hem Fujifilm Instax Square Film hem de Fujifilm Instax Mini Film ile kullanmasına izin veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz