17 Ağustos Çarşamba 2022

Kahkahalara boğulacağınız en iyi 5 Netflix sitcom dizisi


Hafta sonları daha keyifli vakit geçirebileceğiniz uzun soluklu sitcom dizileri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Günün yorgunluğunu atabileceğiniz Netflix dizileri ile evde sinema keyfi yaşayacaksınız. Arkadaş gruplarınız ile izleyebileceğiniz efsane olmuş 5 sitcom dizisi listemizde. İşte keyifli vakit geçireceğiniz diziler.

Keyifli vakit geçireceğiniz en iyi 5 Netflix sitcom dizisi

Friends

friends

İlk sırada tabi ki efsane olmuş Friends dizisi yer alıyor. Büyük bir hayran kitlesine sahip dizi geçtiğimiz aylarda Netflix platformuna taşındı. Defalarca izlenmesine rağmen hala popülerliğini yitirmeyen diziyi henüz izlemediyseniz hiç vakit kaybetmeyin. 10 sezondan oluşan dizi, çocukluk arkadaşlarının maceralarını konu alıyor.

Community

community sitcom dizisi

Üniversite diploması sahte olduğu için okula tekrar döndürülen Jeff Winger ve bir grup öğrenci arasında geçen eğlenceli dizi toplamda 6 sezon yayınlandı.

Rick and Morty

Sitcom dizici rick and morty

Sitcom dizi denilince aklımıza elbette sadece gerçek karakterler gelmiyor. Animasyon severler için de listemizde bir öneri var. Rick and Morty üstün bir zekaya sahip olmasına rağmen sarhoş gezen bilim adamı Rick ve Huysuz torunu Morty’nin eğlenceli maceralarını konu alıyor. Dizi toplam 4 sezon bölümden oluşuyor.

How i Met Your Mother

how imet your mother

Friends gibi büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi en iyi sitcomlar arasında yer alıyor. 5 yakın arkadaşın yer aldığı dizide komedi hiçbir zaman son bulmuyor. Başkahraman Ted’in çocuklarına annesi ile nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlayan dizi toplam 9 sezondan oluşuyor. replikleri ile sohbetlere konu olan diziyi izlemediyseniz, izlenecekler listenizin en başına ekleyebilirsiniz.

The IT Crowd

Bir İngiliz yapımı olan dizi, absürt komedi sevenlerin hayran olacağı türden. Bir şirketin BT bölümünde görevli iki çalışanın yanına, işten çok anlamayan bir kadını alınması; 5 sezonluk bir komediye dönüşüyor. İzlerken keyif alacağınızı bu diziyi listenize eklemeyi unutmayın.

Zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacağınız 5 Netflix sitcom dizisi ile keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Replikleri ile ünlü olan bu diziler sayesinde artık sohbetlerden geri kalmayacaksınız. Şimdiden iyi seyirler.

Sizin en sevdiğiniz sitcom dizileri hangileri? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

netflix çocuk dizisi

En iyi 5 Netflix çocuk dizisi önerisi

Dijital içerik platformu Netflix sadece yetişkinler için eğlenceli değil. Çocuklara özel içerikleri ile her yaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.